Tech StartUp School

Відгуків 1
Львів
Вулиця Академіка Колесси, 2

Інформація

Проведення освітніх семінарів та тренінгів. Коворкінг.

Події

Лекція "Що потрібно встигнути до одруження"
Шлюб - тяжка ноша, яку на себе беруть лише серйозні і відповідальні люди? Деякі і справді вважають, що одруження - це тягар, але знайдуться і ті, хто без сумніву скажуть, що весілля асоціюється у них з чимось світлим і радісним. З ким погоджуватися - вирішувати вам. Але складно заперечити, що весілля - це, в першу чергу, визначна подія, після якої життя ніколи не буде колишнім.Що потрібно встигнути до одруження, аби потім ні про що не шкодувати? Про це розповість диякон УГКУ, координатор руху "Справжня любов чекає" Дмитро Романко. Деталі за вказаним посиланням.
Інноваційна весна 2019
Інноваційна весна 2019 - це:щорічна подія, яка відкриває світ інновацій та підприємництва для містян Львоватри насичених дні нетворкінгу, знайомства та обміну досвідом між студентами, компаніями та професіоналами-дослідниками з університетівможливість розповісти свою ідею на конкурсі стартапів, у рамках якого переможці отримають грошову винагороду і познайомляться з інвесторами науково-технологічна виставка, що представляє передові технології міста - від робототехніки до штучного інтелекту історії успіху зі сфер інновацій та науки у рамках NovaTalkingВідкрий свій талант світові на Інноваційній весні 2019 та знайди можливість реалізувати себе і свою ідею Залучайся і дій!Реєструйся на конкурс стартапів, аби розповісти свою ідею заради змінРеєструйся на науково-технологічну виставку і покажи, що інновації це крутоЧекаємо Вас на Інноваційні весні 2019 у Tech Startup School 24-26 травня Заряджайся з нами!
Тренінг "Рятівник - Жертва - Переслідувач"
Трикутник Карпмана – це тема, яку так чи інакше кожен другий чув або зустрічав щонайменше в інтернеті. Певні ролі, в які нас наче «закидає» під час конфліктів чи навіть щоденного спілкування з іншими.Роль «Рятівника» - відчуття суцільної відповідальності і готовності допомогти, часто поступаючись власними інтересами та планами.Роль «Жертви» - відчуття безпорадності, розгубленості, часто хворобливості. Людина не має уявлення, що від неї самої залежить в тих чи інших обставинах.Роль «Переслідувача» - частий агресивний (активний чи пасивний) стан щодо інших людей /світу, що супроводжується пошуком винних.Цей тренінг – твій практичний досвід побути в різних ситуаціях, провести паралелі зі своїм життям та в ігровій формі навчитись виходити з цього трикутника в стосунках! Перше джерело, якому ми будемо вчитись довіряти – твоє тіло з інформацією, яку воно тобі посилає.   Вартість: 400 грн раннє, 500 грн в день заходу.
BLIND. Пошук підсвідомих переконань
BLIND – це унікальний формат тренінгу, який проводиться із закритими очима! Поринути у свої відчуття та довіритись їм. Відпустити контроль та насолоджуватись саме процесом. Стерти рамки часу та простору і вивчати світ наче з чистого листа..Є щонайменше 3 причини, чому варто відвідати саме BLIND формат: Нестандартні умови. Зазвичай в житті ми мало маємо можливості дослідити свою поведінку в таких умовах Розкриття підсвідомості. Саме в умовах послабленого само-контролю ти починаєш діяти так, як направляє внутрішнє Аналіз стратегій. Виконуючи ігрові завдання ти можеш проаналізувати хід своїх думок і дій, та прийти до висновку, що тобі допомагає, а що заважає Та ти вже знаєш, що в просторі Skiller NLP це буде не просто робота по техніці. Тебе чекають:- Розкриття в собі щонайменше 3-х персонажів – носіїв сили та користі для тебе- Ігровий процес та фанові завдання- Нове та цікаве спілкування- Результативна робота з конкретно твоєю ціллю   Вартість: 400 грн раннє, 500 грн в день заходу.
Навиковий курс розвитку особистості НЛП-Практик
НЛП-Практик — це сертифікований терапевтичний курс розвитку особистості. Курс складається з 8 ступенів — 8 модулів, кожен з яких проходить 1 раз на місяць.Етапи програми 1 модуль — Фундаментальні навики НЛП2 модуль — Керування емоціями та цілями3 модуль — Вирішення конфліктів та межі4 модуль — Лінія життя і очищення минулого5 модуль — Врівноваження соціальних ролей6 модуль — Зміна неефективних переконань7 модуль — Інтеграція і закріплення змін, моделі НЛП8 модуль — Ресурс та Сертифікація   Додаткова інформація за нижчевказаним номером телефону.  

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі