Автобізнес

Автобізнес - фото
Івано-Франківськ
с. Угринів вул. Галицька, 24а
+38 (050) 656-75-43 (Фарбовий центр №1, гуртовий склад)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:30 - 17:0012:00 - 12:30
Сб09:00 - 14:00Без перерви
НдВихідний
Івано-Франківськ
вулиця Максимовича, 15
+38 (050) 548-96-05 (Фарбовий центр №2)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 17:00Без перерви
Сб,НдВихідний
Івано-Франківськ
вулиця Олександра Довженка, 22
+38 (050) 905-17-31 (Фарбовий центр №3)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 17:00Без перерви
Сб09:00 - 14:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Кожного власника автомобіля безперечно турбує зовнішній вигляд його чотириколісного друга. Саме цей показник в авто вказує на охайність і вміння поводитися з речами його власника. Сьогодні ви зможете знайти величезну кількість різних шляхів удосконалення зовнішнього вигляду авто. Але насправді, мало що дійсно зможе допомогти йому стати набагато більш барвистим і оригінальним.

Але наша команда знає краще рішення такої проблеми! Ми пропонуємо вам недорого і швидко змінити зовнішній вигляд вашого автомобіля, адже все геніальне — просто!

Звичайна фарбування вашого авто в інший колір зможе повністю змінити його емоцію, таким чином власник буде відчувати себе набагато комфортніше.

При підборі кольору ми в першу чергу прислухаємося до наших клієнтів, і, якщо того вимагатимуть ситуація, пропонуємо наші поради і особистий досвід!

Продукція, яку пропонує наш магазин завжди має високий показник якості, адже ми постачаємо товар тільки від перевірених виробників.

Вас можуть здивувати ціни на нашу продукцію, але не варто передчасно підозрювати нас в нечесності. Справа в тому, що ми безпосередньо працюємо з виробниками і постійно пропонуємо різні партнерські програми, які роблять ціни в магазині нижчими, і з кожним днем ми обслуговуємо все більше клієнтів!

Постійні акції та знижки безпосередньо впливають продаж нашої продукції. Таким чином, у нас вже існує велика кількість постійних клієнтів, і саме ви можете стати одним з них і заощадити ще більше щодня!

Пропонуємо:

  • комп'ютерний підбір автофарб DEBER;
  • торгівля автофарбами MOBIHEL, MIPA, COLOMIX;
  • торгівля розхідними матеріалами: шпатлівки, грунтівки, лаки, розчинники по фірмах ХАМЕЛЕОН, NOVOL, APP, NCPro, 3М, АВТОТРЕЙД, ПОКРАСКО

Здійснюємо оптову та роздрібну торгівлю.
 

Відгуки