Залізний вовк

Залізний вовк - фото
Івано-Франківськ
вулиця Івана Франка, 12а

Інформація

Вишукані вироби з металу

 
 Тонке плетиво перил, неначе справжнє мереживо, сповнені філософії образи, витончені фламінго чи яскраві заквітчані павичі... Та ще дивнішими вони здаються, коли розумієш - уся ця краса створена із металу. Ці вироби завжди будуть в моді, адже несуть  у собі неповторний настрій. Кожна композиція ексклюзивна зі своїми особливостями і цінностями, створена - від ідеї до кінцевого  результату  -  руками талановитих майстрів-художників "Залізного Вовка".

Ідея - бажання, настрій та емоції
 
Усе починається з ідеї - бажання, настрою та емоції. Відчуття захисту чи ніжності, а можливо радості. Емоція виливається в ескіз, начерк - в проект. Прописується анотація, де визначається стиль, обираються метали, або синтез металу наприклад з вітражним склом. Відповідно до завдання виявляються техніки обробки металу, які б відтворили ідею художнього твору. Так створюється відчуттєво-психологічний портрет  мистецького виробу.
  Втіленням задуму займається колектив спеціалістів - дизайнер, конструктор, художники, скульптори, кваліфіковані майстри. Завершальним етапом  є викінчення творчої праці та доведення до бажаного результату за допомогою обраної кольорової гами з розставленням акцентів.

Різні техніки та філософія
 
Наша команда  виготовляє художні вироби з металу, кожен з яких має певне забарвлення та настрій. Хоча люди звикли асоціювати металовироби виключно з ковкою, та це не про нас. У роботі ми використовуємо різноманітні техніки обробки металу, і гаряче ковальство - лише одна із них. Серед інших, до прикладу виколотка, гальванопластика, лиття. Узагалі, в одній роботі немає якоїсь однієї техніки, здебільшого це синтез технік обробки. Також використовуємо ювелірні техніки - філігрань, скань. Або адаптовуємо техніку з інших сфер - макраме в металі. Придумуємо авторські техніки, як-от  декоративна зварка .   Тай метали для роботи підбираємо різні - залізо, мідь, латунь, нержавіюча сталь... Основним є якість виконання.
 Наша філософія в роботі: цінністю людини як спеціаліста є принцип компетентності, який прирівнюється до золотого стандарту.

Характерний почерк
 
Чим відрізняються наші праці ? Своєю неповторністю та настроєвим стилем. Кожна з них унікальна, розроблена індивідуально. Втілюємо у життя неймовірні на перший погляд ідеї: павич, наче букет польових квітів;  брама, як  тканий килим; білі перила, де рослинне мереживо через вузлики макраме перевтілюються в геометричні орнаменти вишивки...
  Свій шарм має і фарбування - експерименти з кольором дозволяють зробити настроєву садово-паркову скульптуру. Буває, в натхненні спочатку створюється художній витвір, який  викликає в споглядача бажання його придбати для себе...
                                       
                                                                        Василь Демків

 

Відгуки