Швейні курси

Швейні курси - фото

Інформація

БАЗОВИЙ КУРС КРОЮ, ШИТТЯ І МОДЕЛЮВАННЯ ОДЯГУ  (вартість повного курсу навчання - 4500 грн, з можливістю працевлаштування на фабриці «texFACTORY» по пошиттю трикотажних виробів).

В першу чергу, курс розрахований для тих хто не просто хоче оволодіти мистецтвом крою та шиття, а й залишитися працювати із нами в команді!

Матеріали курсу у доступній формі дають всі необхідні знання. Заняття підійдуть навіть початківцям — тим, хто ще ніколи не брав до рук ножиці і взагалі не знає, що таке крій. Менше теорії — більше практики!

5 аргументів «за» навчатися у нас:

  • Ефективність: метод подання інформації настільки легкий та зрозумілий, тому — ані вік, ані рівень стартової підготовки не є перешкодою.
  • Легкість: матеріал засвоюється дуже швидко — курсу абсолютно достатньо, щоб отримати не тільки базові знання, а й надалі самостійно розвиватися!
  • ДОСТУПНА ціна — ВИСОКА якість навчання, адже наші викладачі одні із кращих!
  • Підтримка: за кожним студентом спостерігає викладач, який контролює навчання і доти поки ви не засвоїте матеріал.
  • Можливості: після закінчення курсу видається сертифікат європейського зразка (на українській та англійській мовах). Свідоцтво про закінчення курсу, безсумнівно, допоможе вам знайти хорошу роботу не тільки в Україні, а й закордоном!

Програма курсу розрахована на 1,5 місяці. 3 заняття в тиждень по 2.5 години. За цей всі ви отримаєте базовий курс моделювання, крою та шиття плечових та поясних виробів!

Відгуки