Центр здоров'я та якості життя "Veselka"

Veselka - фото
Відгуків 2
Хмельницький
вулиця Свободи, 53а, офіс 52
Хмельницький
вулиця Соборна, 55, офіс 54
(Хостел "Побужжя")

Інформація

Відчуваєте, що втрачаєте баланс сил? Прагнете гармонії духовного та фізичного стану організму, рівноваги та впевненості? Не варто чекати погіршення самопочуття, слід звернутися до професіоналів, які допоможуть швидко повернутися до повноцінного, сповненого радості й сили, життя.

Вас ласкаво запрошує Центр здоров’я та якості життя «Veselka» — ми займаємося та вчимо правильному мисленню, здоровому харчуванню та управлінню тілом.

Ми проводимо курси «Азбука здоров’я», де даємо важливу інформацію про те, як зберегти своє здоров’я, безпечно й надовго позбутися тих чи інших захворювань, відновити життєві сили. Цінність цих курсів полягає в тому, що ви зможете відшукати відповіді на питання, які хвилювали вас впродовж багатьох років, навчитеся спрямовувати свої думки в правильне русло, керувати ними. Ми даємо інформацію про здорове клітинне харчування та те, як воно впливає на наше життя, адже «ми є те, що ми їмо». Значну увагу приділяємо  вправам та нескладним рухам, завдяки яким можна оздоровитися та запобігти виникненню багатьох захворювань.

У нашому Центрі працює відділення «Мистецтво управління тілом», яке практикує методику Томаса Ханна — видатного науковця та засновника Інституту соматичних досліджень. Таємниця неймовірної популярності його системи - у високій ефективності і доступності кожному. Комплекс вдало підібраних, унікальних та ефективних  вправ допомагає відновити управління м'язами та скелетом, гармонізувати діяльність свідомості та тіла, позбутися так званих вікових хвороб. Приділяючи цій методиці зовсім небагато часу в день, ви зможете не тільки позбутися цілої низки захворювань, але й насолоджуватись прекрасним самопочуттям та гнучкістю тіла і в 30, і в 60, і навіть у 90 років!

Поряд з навчанням методиці Томаса Ханни відділення «Мистецтво управління тілом» пропонує різні види масажу.

Також наш Центр пропонує  комплексне обстеження всього організму за 45 хвилинДіагностика проводиться у 3-х направленнях: аналітичний тест, тестування прибором Акулайф (по акупунктурним точкам) і психо-соматичне тестування. Здоров’я в повній мірі залежить від мислення, харчування та рухів, тому ваше здоров’я - справа ваших рук! Ми допоможем вам визначити можливі відхилення у роботі систем та органів і за допомогою природньої натуральної продукції очистим, відновим та нагодуєм ваші клітини необхідними "матеріалами".

Окрім того, у нашій крамниці "Природна скарбниця" ви маєте змогу придбати високоякісні натуральні фітопрепарати, органічну продукцію та харчування, безпечну й ефективну натуральну косметику та засоби догляду за домом. Пропонуємо продукцію компаній - партнерів Центру -  NSP, CHOICE, Грін-Віза.

Головна мета та місія роботи Центр здоров’я та якості життя «Veselka» — поширення та популяризація здорового і активного способу життя, правильного мислення, якісного харчування, альтернативного фізичного навантаження. Ми віримо, що гармонійне поєднання натуральної продукції, здорової їжі,  фізичних вправ, творить дива та повертає молодість і бадьорість.

Якщо ви заплуталися у рекомендаціях спеціалістів, хочете знайти відповіді на чимало важливих питань, пов’язаних із вашим здоров’ям — приходьте до нас та змінюйте своє життя на краще.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Лілія Середа: (Критик)
Сподобалось
Жінки займаються правильною сферою, бути здоровим і щасливим легко, варто знати основні правила, яких навчать у центрі

Відповісти:

Лілія Середа,
Лілія Середа, 
Переглянути всі відповіді ()
Valeri Fabbri: (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось: 
Вважаю діяльність Центру  доброю справою. Я закінчила курс "Азбука здоров"я" та проходила тестування всього організму.  Азбука допомогла поставити всі крапки над "І", по новому подивитись на своє життя та здоров"я.  Діагностика попередила розвиток хвороби, яку вдалось вчасно зупинити та усунути.  Я ще на шляху  до  здорового способу життя і Центр задав мені  правильне направлення.

Відповісти:

Valeri Fabbri,
Valeri Fabbri, 
Переглянути всі відповіді ()
Веселка   Косметика та парфумерія   Курси   Масаж   Нетрадиційна медицина   Тренінги, семінари   Бади   Органічна продукція   Косметика   Парфумерія   Парфуми   Декоративна косметика   Туалетна вода   Духи   Навчальні курси   Масажист   Послуги масажу   Масажні послуги   Послуги масажиста   Нетрадиційні методи оздоровлення   Народна медицина   Тренінг   Семінар   Конференції   Біологічно-активні харчові добавки   Біологічно-активні добавки   Бад   Біологічно активні добавки   Органічні продукти   Апі продукція   Бджільництво   Екотовари   Азбука здоров'я   Виявлення паразитів в організмі   Діагностика на паразити   Діагностика організму   Здорове харчування   Клініко діагностичні центри   Компютерна діагностика організму   Ліки із трав   Лікувальна косметика   Лікувальний центр   Лікування здоровя   Лекарства из трав   Мед центр   Медицина рецепты   Нетрадиционной медицины   Обстеження організму   Паразити в організмі   Паразити лікування   Паразитологія   Повна діагностика організму   Тестування організму   Техніка томаса ханни   Товари для здоровя   Управління думками   Управління рухом   Управління харчуванням   Фітотерапія   Фитотерапия   Цілющі рослини   Центр здоров'я алое вера   Центр здоров'я та якості життя veselka  
Показати більше