Сахаджа Йога

Сахаджа Йога - фото
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт18:30 - 20:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Сахаджа Йога — метод медитації, який спрямований на відновлення та встановлення внутрішнього балансу: емоційного, фізичного та ментального стану людини. Медитація підтримує імунну систему та пом'якшує негативний вплив самотності тамає визначний ефект на збереження молодості мозку, уповільнюючи його старіння протягом усього життя.

Сахаджа Йога заснована на досвіді Самореалізації, який дається кожній людині з народження. Відчути її можна як холодний вітерець, що «пробігає» над головою і по руках. Отримати Самореалізацію ваше повне право, а чи скористатися цією можливістю вирішувати лише вам.

Сахаджа Йога — стародавня медитативна практика, яка дозволяє досягнути наступного етапу людської еволюції. Сьогодні її практикують в понад 90 країнах світу. Знання Сахаджа Йоги було доступно лише небагатьом й зазвичай передавалось безпосередньо від гуру до його учня. Сахаджа Йога — це багаторічний досвід тисячі людей, тепер ці знання доступні й вам.

Чому варто відвідати заняття з Сахаджа Йоги:

  • ви зможете повністю відновитися як духовно, так і фізично;
  • ви відкриваєте перед собою двері Пізнання та Самореалізації;
  • відчуватимете легке піднесення та гарний настрій;
  • позбудетеся хвилювань та переживань.

 

Медитація може зберегти молодість мозку – дослідники

Науковці з Німеччини встановили: регулярні практики роблять мозок людини середнього віку на 7 років молодшим. Вони також переконані, що комбінація інтенсивної концентрації та розслаблення спричинює ріст нових клітин мозку.

Як їм вдалося зробити такі висновки? Справа у тому, що дослідники просканували мозок 50 американок та американців, котрі займалися медитацією, і порівняли результати МРТ зі знімками мозку 50-ти учасників експерименту, які ніколи про такий вид відпочинку не чули, повідомляє The Daily Mail.

Комп'ютерна програма проаналізувала знімки і встановила вік кожного мозку залежно від його фізичного стану.

Результати виявились дуже цікавими.

Вік мозку учасників експерименту, які не медитували, співпадав з фактичним віком людини — 55-річний мозок був схожим на 55-річний.

Тим часом, мозок прихильників регулярної медитації був молодшим — 50-річна людина мала характеристики мозку 42 чи 43-річної.

Переваги були найпомітнішими у старших прихильників психологічних практик, повідомляє науковий журнал NeuroImage.

Дослідник Крістіан Газер з університетської лікарні у Єні повідомив: "Ці результати дозволяють нам припустити, що медитація має визначний ефект на збереження молодості мозку, уповільнюючи його старіння протягом усього життя".

Лікар, який співпрацював з американськими та австралійськими вченими, поки не зміг точно пояснити, як саме відбувається процес сповільнення старіння, однак припустив, що "інтенсивні психічні процеси" спричинюють ріст нових клітин та зв'язків мозку.

Учасники дослідження медитували протягом останніх 20-ти років, інколи по 7 разів на тиждень. Дехто мав навіть 40-річний досвід медитації.

Припускають, що медитація покращує здоров'я кількома шляхами, зокрема, підтримує імунну систему та пом'якшує негативний вплив самотності.

***

Відгуки