Sana studio

Sana studio - фото
Тернопіль
вулиця Юліана Опільського, 1
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:30 - 20:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Sana Studio рекомендує своїм клієнтам комплексний підхід до здоров‘я і краси.

ЗДОРОВИЙ СОН
Для чого необхідно висипатися? При хронічному недосипані людина схильна до депресій, тривоги, розладів сну, збільшується вага тіла, зростає схильність до серцево-судинних захворювань, ожиріння, діабету.

СТРЕС
Інформаційний потік і темп життя у містах змушує нервову систему формувати щоденні завдання, вирішувати проблеми і конфлікти. Якщо не вміти контролювати виклики соціуму виникає напруження та стрес, який негативно впливає на зовнішній вигляд і здоров‘я.

ХАРЧУВАННЯ
Згідно наукових досліджень ожиріння, діабет типу 2, серцево-судинні захворювання, рак - це наслідки не збалансованого харчування та відсутність фізичних навантажень.
Ви повинні розуміти, що харчування повинно бути збалансованим, досить часто дієта не приносить задоволення, а виснажує організм. Велнес консультант допоможе вам розібратися з такими поняттями як:
✔️Продуктові групи та рекомендації щодо добових норм вживання
✔️Що повинна містити тарілка здорового харчування?
✔️Як зберегти максимальну кількість поживних речовин під час готування їжі
✔️Енергетичний баланс - зв'язок між харчуванням та фізичною активністю

ФІЗИЧНА АКТИВНІСТЬ
Йога, Пілатес
Заняття спрямовані на побудову здорового тіла та розуму, які вміло виконують повсякденні завдання, а також забезпечують великий запас енергії для спорту, відновлення та екстремальних потреб.
Усвідомлювати, відчувати своє тіло по іншому. Навчити нервову систему виконувати звичні щоденні завдання по новому, покращуючи своє здоров'я та якість життя.

ПОСЛУГИ

  • пілатес (pilates);
  • йога (yoga);
  • функціональне тестування тіла;
  • консультація тренера здорового способу життя (wellness coach);
  • групові та персональні заняття

Відгуки