Дніпро М

Дніпро М - фото
Івано-Франківськ
вулиця Степана Бандери, 45
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 17:00Без перерви
Сб09:00 - 13:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

На початку 2000-их років ринок був заповнений низькоякісною продукцією, яка, хоча й коштувала недорого, проте не виконувала своєї основної функції. Саме тоді ми вирішили, що потрібно щось кардинально міняти й саме на цьому етапі розпочали свій шлях до успіху. Ми почали розробку перших зразків продукції, яка була уже на декілька щаблів вищою та кращою за пропоновану ринком, адже враховувала побажання та рекомендації покупців. Перший час зразки продукції ретельно перевірялися, тестувалися та вдосконалювалися, щоб нарешті вийти на ринок.

З цього часу пройшли роки, проте ми все так же стараємося задовольняти усі бажання клієнтів, пропонуючи їм високоякісну продукцію, яка є безпечною та надійною. Ми довели, що якість не завжди залежить від ціни, адже саме ми гармонійно поєднали ці дві риси, створюючи інструменти «Дніпро-М».

Основною цінністю компанії є клієнтоорієнтованість, тому ми щодня вдосконалюємо наш сервіс та покращуємо обслуговування клієнтів, стараючись відповідати вашим вимогам та очікуванням.

Наші товари та послуги:

  • інструменти для дому та дачі: компресори, зарядні пристрої, заточувальні верстати, теплові пушки, паяльники для труб;
  • садові інструменти: тримери, пили, обприскувачі, газонокосарки;
  • зварювальне обладнання: зварювальні апарати, засоби захисту, розхідний матеріал;
  • ручний електроінструмент: шуруповерти, перфоратори, дрилі, плиткорізи;
  • ручний інструмент;
  • запчастини до інструментів.

Відгуки