Центр Шептицького

Відгуків 10
Львів
Вулиця Стрийська, 29
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 22:00Без перерви
Сб10:00 - 17:00Без перерви
Нд11:00 - 17:00Без перерви

Інформація

Культурний, інформаційно-ресурсний центр українсько-католицького університету, що об'єднує навчальні аудиторії, публічний культурний простір, конференц-зали, дитячу зону, кафе, книжкову крамницю, виставкову зону, адміністративні приміщення.

Події

Майстер-клас Сусанни Карпенко
Сусанна Карпенко, керівник фольклорного гурту “Божичі” та дитячого фольклорного гурту “Райгородок”, ініціаторка та солістка музичного проекту “Візерунчасті пісні”, завідувач відділу фольклору НЦНК "Музей Івана Гончара", учасниця спільних музичних проектів з Олегом Скрипкою та Ле Гранд Оркестром, музичний керівник вистав театру ім. Івана Франка “Morituri te salutant” та “Райськеє діло”, "Життя - це сон", дослідниця та українського традиційного мелосу та пісенних традицій різних народів світу. Матерією майстерні будуть пісні з Крячківки та з інших сіл Полтавщини.   Вартість участі – 700 грн. при реєстрації до 15 лютого включно, або 900 грн при реєстрації після 15 лютого.   Майстер-клас розрахований на тих, хто вже має певний досвід і навики співу, вміє тримати свій голос, тому просимо вислати будь-який запис свого співу на вказану електронну пошту.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.
Вечір поезії "Спілка мертвих студентів"
Познач в календарі 25 лютого як найзатишніший день цього місяця. Приготуйся стати частиною мистецтва і крізь шпарину заглянути в чужі душі.   Деталі за вказаним посиланням.  
Лекція "Є політологи, а є. Як не дати себе обдурити напередодні виборів?"
Halyna Herasym - старша викладачка кафедри соціології УКУ. Це людина, яка вивчала політологію у Києво-Могилянській академії та університеті Сан-Дієго у Каліфорнії, та медіакомунікації в УКУ. Зараз, напередодні виборів, у мережі з'явилась велика кількість псевдополітологів та псевдоекспертів, які маніпулюють думкою громадськості щодо важливої події, яка відбудеться в останній день березня.Лекторка розповість про те, як не дати ввести себе у оману та як навчитись визначати, хто перед вами - політолог, чи псевдонауковець, який маніпулює вашою думкою.   Реєстрація за вказаним посиланням.
Insight. Старт кар'єри в HR
Поговоримо про:• що варто робити вже сьогодні, навчаючись в університеті, для успішного старту роботи в HR?• якими навичками та знаннями повинен володіти кандидат?• якими є особливості роботи HR менеджера, щоденний job description?• які основні напрямки роботи в HR?   Також на зустрічі розкажемо більше про нову 3-х модульну сертифікаційну програму для тих, хто цікавиться HR та рекрутингом – "HR та рекрутинг: first step".   Детальніше про спікера: Анна Тюріна – HR-директор.В минулому, активно працювала координатором соціальних та освітніх проектів, тривалий час працювала на позиції HR generalist. Була безпосередньо залучена до маштабування проектів та стартапів. Зараз Анна працює на позиції HR-директор у Lviv IT School (LITS).   Реєстрація за вказаним посиланням.
Лекція "Адвокатська етика в Україні: проблеми правового регулювання"
Зустрінемося у Львові на відкритій лекції Дмитро Кухнюк «Адвокатська етика в Україні: проблеми правового регулювання».   Дмитро Кухнюк – адвокат, к.ю.н., доцент кафедри нотаріального та виконавчого процесу і адвокатури юридичного факультету КНУ ім. Тараса Шевченка, експерт програми «Адвокат Майбутнього», керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Мельник, Кухнюк і Партнери».   Проект UCU Rule of Law Lecture Series здійснюється Центром верховенства права Школи права УКУ за підтримки Програми USAID з реформування сектору юстиції "Нове правосуддя".   Реєстрація за вказаним посиланням.
Лекція "Богослов'я тіла св. Йоана Павла ІІ: жіночність та чоловічність"
Запрошуємо випускників Школи біоетики УКУ та всіх небайдужих на лекцію "Богослов'я тіла" св. Папи Йоана Павла ІІ: жіночність та чоловічність.На лекції розглянемо питання: подружнє значення тіла, чоловічність та жіночність, сотворена, історична та есхатологічна людина.Лекції будуть читатись англійською мовою з перекладом.   Реєстрація за вказаним посиланням.
Reinvigorating the Public Square: Religion and Friendship
Факультет суспільних наук УКУ запрошує на лекцію «Reinvigorating the Public Square: Religion and Friendship», яка відбудеться 1 березня 2019 року о 17:00 в Центрі Шептицького в рамках Конференція Friendship in the Time of Facebook за сприяння Школи публічного управління, IIECI та Аналітичний центр УКУ.Запрошені експерти:Shaun Casey - директор Центру релігії, миру та світових відносин Берклі, Джорджтаунський університет, США;Jose Casanova - професор кафедри соціології, старший науковий співробітник, Центр релігії, миру та світових справ Берклі, Джорджтаунський університет, США.Проблема нашої публічної сфери сьогодні полягає не так у відсутності доступу релігії або інших забутих голосів, як у необхідності стишення занадто галасливих голосів і зменшення какофонії та поляризації, що підриває довіру до публічних дебатів і суспільної сфери. Саме тут «релігія і дружба» можуть стати тим антидотом, який здатний розпочати серйозний міжрелігійний діалог та справжнє особисте визнання «іншого».Мова заходу: англійська (без перекладу).Місце проведення: Центр Шептицького УКУ (вул. Стрийська 29, аудиторія 203).Для студентів та викладачів Українського католицького університету участь в конференції безкоштовна за умови попередньої реєстраціїДля колег з-поза УКУ вартість участі в одному дні Конференції (середа, четвер або п'ятниця) - 150 грн. Відвідування всіх трьох днів Конференції - 400 грн Більше інформації можна отримати завантаживши PDF 
Публічна презентація: Все про Львівську Систему Дослідників. Q&A
У межах програми "Львів Науковий" розпочався конкурс та прийом заявок від дослідників м. Львова на вступ до Львівської Системи Дослідників.Команда Львівського конференц-бюро та Львівської міської ради запрошує вас відвідати публічну зустріч, на якій ви зможете більше дізнатися про Львівську Систему Дослідників, а також отримати відповіді на поставлені вами запитання.   Реєстрація за вказаним посиланням.
Film Presentation and Q&A with producers
Презентація фільму та дискусія “Crimea. Russia’s Dark Secret”Фільм створений командою Clover Films для телеканалу Al Jazeera. Показ відбудеться за участі продюсерів фільму Джемі Дорана та Лізи Ясько.Модеруватиме презентацію та дискусію Омелян Ощудляк.Презентація фільму відбувається в рамках Конференція Friendship in the Time of Facebook, за сприяння Школа журналістики УКУ, в Український католицький університет UCuniversity.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Семінар "Маркетинг бізнес-виживання"
Один день, три спікера, три теми, шість годин інтенсиву від MUST Marketing School: 1. “Маркетинг-стратегія: створити та вижити”Проведе один з кращих рітейл-маркетологів України - Igor Didok.Маркетинг-директор групи компаній «Модерн-експо» - найбільшого в Центральній і Східній Європі виробника обладнання і рішень для роздрібної торгівлі.   2. “Крізь мозок: маркетинг живих брендів”Проведе Володимир Поліщук - маркетолог, рекламіст, хороша людина. Саме в такому порядку.   3. “Інтернет-маркетинг. Змінюйся зараз чи помри вчора”Проведе Nikita Kovalenko - заслужений Digital Fox.   Вартість: 899 грн.   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями.
Сучасна українська анімація
Повертаємося до Львова з показом сучасної української анімації! Разом з ТоКіно покажемо вам 14 фільмів, що увійшли до національного конкурсу фестивалю LINOLEUM 2018.Вхід вільний.Серед авторів багато дебютантів чиї роботи раніше ніколи не бачили великого екрана, але є й старі знайомі. Зокрема анімаційні фільми досвідчених режисерів Степана Коваля та Нікіти Лиськова, а також музичне відео Сашка Даниленко на пісню «Монах» легендарних Dakhabrakha. Вас точно здивує героїчна подорож шаурми від Дениса Сполітака та наш фільм-переможець "Мари" Андрія Науменка.Приходьте дивуватись та надихатись сучасною українською анімацією.
Closing the Loop - кіно та дискусія про циркулярну економіку
Подія розширить ваші знання про циркулярність та кругові ініціативи і познайомить зі світовими практиками зі сталого розвитку. Ви знатимете про стан кругової економіки і будете мати чіткі приклади, які допоможуть вам пояснити циркулярну структуру іншим. Ви отримаєте чітке розуміння, як працює кругова економіка та ознайомитесь зі сталими практиками і прикладами світового рівня.   Панельна дискусія на тему “Циркулярна економіка. З чого починати зміни - зі споживачів, бізнесу, чи регулювань?” Під час дискусії шукатимемо відповіді на такі запитання: - Чи актуальне питання “циркулярної економіки” для України?- Як мотивувати до змін - інформувати та заохочувати фінансово, чи забороняти та обмежувати?- Чи можемо ми використати перехід до систем закритого циклу як можливість відбудувати нову стійку економічну систему?   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями.
День відкритих дверей УКУ
Чекаємо усіх охочих на Дні відкритих дверей УКУ. День відкритих дверей бакалаврських програм – це нагода відчути чим живе університет зсередини. Ви зможете дізнатися більше про бакалаврські програми, поспілкуватися з викладачами, деканами та студентами Університету, а також - потрапити на екскурсію територією нашого студентського містечка. Особливою частиною буде Ярмарка навчальних програм та студентських організацій, щоб більше дізнатися про студентське життя в УКУ. А також майстер-класи від наших бакалаврських програм. Ми будемо раді бачити кожного з вас.Для підтвердження Вашої участі у події - просимо заповнити реєстраційну форму за нижчевказаним посиланням.
LvBS Open House: Бізнес-освіта 2019 – це Твій час!
Якщо ви в роздумах про бізнес-освіту і готові інвестувати у свій розвиток вже сьогодні та розпочати навчання на дворічній магістерській програмі професійного рівня вже цієї осені – ми маємо для вас чіткий план! Вступ 2019 до Львівської бізнес-школи #LvBS розпочато, і ми запрошуємо вас на LvBS Open House: Бізнес-освіта 2019 – це Твій час!   Програма заходу:17:00-17:15 Реєстрація всіх учасників + вітальна кава17:15-18:15 Ярмарок навчальних програм.18:15-19:15 Паралельні майстер-класи/воркшопи від програм 1. Кеy Executive МВА-сторітелінг. Для чого мені бізнес-освіта. 2. MSc in Technology Management. Experience replay: машинне навчання і як його використовувати у житті. 3. MA in Human Resources and Organization Development: «Тактика роботи HR за умови зовнішньо-організаційної нестабільності». 4. MSc in Innovations and Entrepreneurship: «Від пошуку бізнес-ідей до їх успішної реалізації, або Чому для втілення мрії вам необхідні.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.
Всеукраїнський форум місцевого самоврядування
Форум місцевого самоврядування у Львові щороку стає територією для обміну досвідом, обговорення та аналізу актуальних проблем та перспектив у сфері місцевого самоврядування, підвищення ролі органів місцевого самоврядування у забезпеченні розвитку держави.Головними темами для дискусій та всезагального обговорення будуть питання: - перетворення результатів децентралізації в підвищення якості життя громадян4 - про підзвітність та відкритість систем врядування.Також поговоримо про; - можливість реформування органів державної влади.   Реєстрація за вказаним посиланням.
Конференція "Здоров'я у мультидисциплінарному дискурсі"
Метою конференції є створення платформи для співпраці освітян, науковців, представників бізнесу, влади, громадських активістів в аспектах, що стосуються здоров’я.У програмі - виступи провідних науковців різних галузей із доповідями на пленарному засіданні, представлення напрацювань у дискусійних групах, презентація постерів, майстер-класи. Робочі мови конференції - українська, англійська. Є можливість участі з презентацією та вільним слухачем.   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями та номером телефону.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Bohdan Kossak: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: це, беззаперечно, найкрасивіша та найтехнологічніша бібліотека сучасної України. Атмосфера просто бомбезна. Відчуваєш себе у Європі або у фільмах недалекого майбутнього.
Не сподобалось: ціни для звичайних студентів або відвідувачів не по кишені тим же студентам. Бібліотечний фонд залишає бажати кращого, сподіваюсь, він регулярно буде поповнюватись.

Відповісти:

Bohdan Kossak,
Bohdan Kossak, 
Переглянути всі відповіді ()
Darin Leskiv: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:
Сучасне, стильне і зручне місце для навчання, для відвідування різноманітних заходів. На першому поверсі кафетерій, в якому смачно і зручно.

Відповісти:

Darin Leskiv,
Darin Leskiv, 
Переглянути всі відповіді ()
Вася Сунак: (Критик)
Сподобалось
Дуже сучасний вигляд. Вхід вільний. Ідеальне місце для того щоб продуктивно повчитися.

Відповісти:

Вася Сунак,
Вася Сунак, 
Переглянути всі відповіді ()
Оленка Чередниченко: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось: найгарніша й прекрасна будівля, в якій є атмосфера науки й мистецтва.
залюбки сюди ходжу й отримую естетичне замовлення :)

Відповісти:

Оленка Чередниченко,
Оленка Чередниченко, 
Переглянути всі відповіді ()
Анна Гучок: (Гурман)
Сподобалось
Цим закладом можна пишатись . Хочеться шоб кожен державний навчальний заклад був хоч трішки сходин на центр Шептицького . Інтер'єр дуже світлий , хочеться якнайдовше залишатись у ньому .

Відповісти:

Анна Гучок,
Анна Гучок, 
Переглянути всі відповіді ()
Andriy Stashkiv: (Гурман)
Сподобалось
Чудове місце для роботи та навчання. Поки вхід безкоштовний для всіх охочих.

Відповісти:

Andriy Stashkiv,
Andriy Stashkiv, 
Переглянути всі відповіді ()
Kate Tsymbrivska: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Дуже класний дизайн, коли заходиш здається що ти десь в якомусь крутосу університеті за кордоном.

Відповісти:

Kate Tsymbrivska,
Kate Tsymbrivska, 
Переглянути всі відповіді ()
Alyona Kolibanych: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Миловидне місце доступне для кожно. В центрі є бібліотека з електронними та друкованими книжками. Є багато різноманітних залів для читання. Можна приходити зі своїм ноутбуком попрацювати, повчитись чи просто провести час, також є можливість скористатись компютерами в самому цетрі Шептицького. Все новесеньке та затишно облаштоване. Всюди порядок. Одразу поруч є їдальня з доступними цінами. Персонал в загальному досить привітний та комунікабельний, все підкажуть та пояснять ( як оформити абонемент, де знайти необхідну інформацію, ознайомлять з питаннями роботи центру та університету). Також постійно проводяться різноманітні зоходи, лекції і зустрічі. В це місце хочеться повертатись знову й знову. Було б не погано якби всі університети брали за приклад роботу таких організованих та скомпанованих закладів

Відповісти:

Alyona Kolibanych,
Alyona Kolibanych, 
Переглянути всі відповіді ()
Alexandra Yablochkina: (Перехожий)
Сподобалось
Коли заходиш в центр Шептицького, здається, що перетинаєш кордон і опиняєшся в європейському навчальному закладі. Кафеткрій на першому поверсі, ліфти, світлі аудиторії, привітний персонал і нереально крута бібліотека - все це обов’язково підніме рівень української освіти на вищий щабель. Таким закладом не соромно пишатися. Дизайн в центрі Шептцицього - окрема тема. Світло-сірий, зелений та помаранчевий кольори створюють атмосферу комфортну. В такому закладі дійсно хочеться вчитися, а не звертати увагу на стіни з грибком, як це буває в державних університетах!

Відповісти:

Alexandra Yablochkina,
Alexandra Yablochkina, 
Переглянути всі відповіді ()
Tetiana Moskva: (Експерт)
Сподобалось
Сподобалось: Сучасний і затишний, супер обладнаний простір - ідеальний для навчання і розвитку будь-яких вікових категорій від наймолодших до найстарших. Персонал уважний і ввічливий. Почуття після відвідування - піднесені і радісні. Пишаємося, що маємо таку перлинку у Львові.

Відповісти:

Tetiana Moskva,
Tetiana Moskva, 
Переглянути всі відповіді ()