Центр Шептицького Українського католицького університету

Відгуків 11
Львів
Вулиця Стрийська, 29
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 22:00Без перерви
Сб11:00 - 17:00Без перерви
Нд12:00 - 17:00Без перерви

Інформація

Культурний, інформаційно-ресурсний центр українсько-католицького університету, що об'єднує навчальні аудиторії, публічний культурний простір, конференц-зали, дитячу зону, кафе, книжкову крамницю, виставкову зону, адміністративні приміщення.

Події

HigherEdTalks: Організована анархія як модель управління
Модель «організованої анархії» чи ’garbage can model’ описує процес управління і прийняття рішень у так званих «професійних» організаціях, які, за словами авторів моделі - М. Когена, Дж. Марча і Й. Олсена, - відрізняються неясно вираженими пріоритетами, нечіткими технологіями управління, плинною участю дійових осіб. Типовою професійною структурою, поряд із мистецькими чи науковими організаціями вважають університети, тому модель «організованої анархії» вже близько 40 років залишається одним із домінуючих теоретичних підходів до управління вищою освітою.На зустрічі озвучимо тези впливової статті Когена, Марча і Олсена "A garbage can model of organizational choice" * та спробуємо зрозуміти:- чому в професійних організаціях не діють прості «вертикальні» методи управління та бюрократичні процедури;- чим експертна ієрархія відрізняється від адміністративної;- який формат обговорення і прийняття рішень відповідає природі професійних організацій.   Реєстрація за вказаним посиланням.
Перегляд та обговорення фільму "Дівчата з Рошфора"
Нарешті в програмі «Шарман Легран і музика французького кіно» ми дійшли і до стрічки, композитором якої і був Мішель Легран.У Кіноклубі ТоКіно ми переглянемо мюзикл «Дівчата з Рошфора» французького режисера Нової хвилі Жака Демі. Фільм отримав номінацію на Оскар за найкращу музику.У маленьке приморське містечко поряд з базою ВМС приїжджають бродячі музиканти, щоб влаштувати карнавал. Серед гостей – двоє молодих людей, Етьєн і Білл, яких незадовго до того кинули їх подружки, втікши з моряками. Щоб приготувати музичний номер, юнакам доводиться звернутися за допомогою до місцевих сестер-близнючок Соланж і Дельфіни, які теж займаються музикою.   Вхід вільний.
ІII науково-практична конференція "Психологія очима молоді"
Запрошуємо студентів, аспірантів та молодих вчених взяти участь у ІІI науково-практичній конференції для студентів та молодих вчених «Психологія очима молоді».Організатор конференції: Студентське науково-практичне товариство Українського Католицького Університету. Робочі мови конференції: українська, англійська, польська, російська.Форми участі у конференції: виступ із усною доповіддю; презентація постеру.В рамках конференції передбачене проведення пленарного та секційних засідань, постер-сесії та майстер-класів за різними напрямками сучасної практичної психології (інтегративна дитячо-юнацька психотерапія, символдрама, юнгіанство, кінотренінг та ін.).Тематичні напрямки роботи конференції:• Соціальна психологія.• Медична психологія.• Педагогічна/ вікова психологія.• Психологія управління і бізнесу.• Консультування та психотерапія.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.
Форум кар'єри
Унікальний досвід, корисні знайомства та можливість знайти роботу своєї мрії - вже незабаром відбудеться щорічний Форум кар’єри в УКУ!На Вас чекає:▪ нетворкінг з успішними професіоналами;▪ можливість комунікації з провідними працедавцями;▪ інформація про актуальні вакансії та можливості у відомих українських та міжнародних компаніях та організаціях.У програмі події:- Виступи спікерів, фахівців у своїй справі.- Презентації від компаній про актуальні можливості.- Формат “розмова за кавою з HR”.- Ярмарок вакансій за участі близько 40 відомих компаній та організацій.Якщо Ви прагнете знайти компанію своєї мрії, познайомитися з успішними людьми, дізнатися про можливості працевлаштування, тоді Вам точно до нас!   Реєстрація за вказаним посиланням.
QMO Conference Spring 2019
You’ve been waiting for this, haven’t you? So, come along and join QMO Conference Spring 2019! 10 experienced speakers from Ukraine and Europe will meet you to share their knowledge in testing, quality management, and test automation.These and other topics will be covered during the event:- testing in production:- test Infrastructure;- testing of desktop and mobile applications;- design patterns and best practices;- …and many-many other interesting topics to hear!The detailed program will be announced soon, so stay tuned and follow our updates.Get your ticket in advance to save money:Blind birds (pre-order) – UAH 599, first 30 ticketsEarly birds – UAH 699 till 17th of AprilLate birds – UAH 799, from 18th of April till 18th of MayWe hope our event will spark new ideas, motivate and lay the groundwork for the future achievements in this area. Let’s make the world more qualitative together!
Social step
Львівський обласний молодіжний центр підготував для тебе подію, на якій Ти зможеш: - дізнатись, що таке соціальне підприємництво і всі деталі, що Тебе цікавитимуть;- пропрацювати свою ідею, отримати рекомендації та іншу необхідну інформацію для реалізації свого проекту;- познайомитись зі справжніми експертами цієї справи та просто знайти однодумців.Як бонус, бажаючі можуть презентувати свій проект за позмагатись з іншими учасниками за наставника, який допоможе і консультуватиме у реалізації проекту.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.
Ігри Розуму в УКУ. Благодійний Фест на підтримку студентів.
Український Католицький Університет запрошує всіх шанувальників інтелектуальних ігор на благодійний фест "Ігри розуми в УКУ". Усі зібрані кошти будуть спрямовані у Стипендійний фонд для талановитих та потребуючих студентів.   У програмі:Квіз-турнір між командами різних організацій та компаній Львова від найкращого організатора вікторин ГлуздоГерць. На Вас чекають складні та неординарні загадки, відео та фото головоломки, море позитиву та смачна їжа! Хтозна, можливо саме Ваша команда отримає звання найрозумнішої команди міста Львова! Команда - 8-10 осіб. Гра триватиме з 17:00 по 20:30 в Трапезній УКУ. Благодійна пожертва за участь - 250 грн. з особи. При реєстрації команди до 1 травня - 50% знижки на участь у ігротеці.   Ігротека - цілий день ігор та турнірів для поціновувачів найтоповіших настільних ігор. Ви можете реєструватися як самі, так і з друзями.Чекаємо Вас 19 травня в будь-який час з 13:00 по 20:00 у Центрі Шептицького, адже в цей день, спеціально для Вас, читальні зали трансформуються в поле для інтелектуальних протистоянь.Смаколики від студентів УКУ обіцяємоБлагодійна пожертва за участь - 250 грн. з особи (якщо ж Ви зареєструвалися також на Квіз-турнір до 1 травня - благодійна пожертва за участь в ігротеці складатиме 125 грн).
Лекція "Просто про гендер: біоетичні аспекти"
Запрошуємо на першу лекцію курсу "Просто про гендер". Гендер та гендерна теорія - словотвори, що все частіше звучать у суспільному дискурсі. Біологія, психологія, соціологія - це лише невеликий спектр дисциплін, де питання гендеру та гендерної ідентичності активно дискутуються. Що ж стоїть за цим поняттям та наскільки науково обгрунтованою є гендерна теорія? Детальніше про це запрошуємо дізнатись на відкритих лекціях "Просто про гендер".Лектор - Назарій Петрів, докторант кафедри Церковної історії УКУ, науковий співробітник ІРПЖ.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Благодійний фольк-баль "Перелаз'"
Щорічний Фольк-баль «Перелаз’» - благодійна подія на підтримку талановитих та потребуючих студентів УКУ. «Перелаз’» - це передусім родинна забава в українському стилі, яка щороку об'єднує понад 100 родин провідних підприємців Львова та України, однодумців, які поділяють ідеї та цілі Університету, та фінансово підтримують його.
Лекція "Просто про гендер: богословські аспекти"
Запрошуємо на другу лекцію курсу "Просто про гендер". Священна Книга Християн - Біблія - що насправді вона говорить про поняття гендер? ЛГБТ та християнство - чи можливо говорити про вічні Істини та Бога спільно? Чи можливо співставити Вчення Церкви та передання Святих Отців й тенденції квір богослов'я? Відповіді на ці та багато інших богословських питань запрошуємо шукати спільно під час лекції.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням. Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі