Центр Шептицького

Відгуків 10
Львів
Вулиця Стрийська, 29
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 22:00Без перерви
Сб10:00 - 17:00Без перерви
Нд11:00 - 17:00Без перерви

Інформація

Культурний, інформаційно-ресурсний центр українсько-католицького університету, що об'єднує навчальні аудиторії, публічний культурний простір, конференц-зали, дитячу зону, кафе, книжкову крамницю, виставкову зону, адміністративні приміщення.

Події

Exhibition of the 7th International Poster Biennale in Lviv
06.12.2018 - 31.01.2019
Щиро запрошуємо на виставку 7-ї Міжнародної бієнале соціально-політичного плакату «Творчо про права людини», яка буде представлена у Львові в Центрі Митрополита Андрея Шептицького та у Львівській Обласній Бібліотеці для Юнацтва ім. Романа Іваничука.   У 7-ому конкурсі взяло участь 394 митців з 38 країн світу. З 758-ми надісланих плакатів було відібрано 73. Міжнародна бієнале соціально-політичного плакату – це ініціатива Міжнародного Дому Зустрічей Молоді, яка має на меті створення в Освенцимі форуму мистецького обміну домками щодо найбільш актуальних проблем сучасного світу. Вона викликала зацікавлення та живу реакцію багатьох талановитих митців з різних куточків світу. Представлені роботи торкаються широкого кола питань: толерантності, екології, рівності, впливу політики на життя громадян, проблем расизму, насилля, порушення прав дітей, жінок та меншин.
Інтенсив "Koha-ton"
Ми працювали цілий рік. Ми хочемо поділитись досвідом. Ми чекаємо вас на новому Koha-tON в Центр Шептицького 20-21 грудня!За час користування новою системою, ми стикнулись з рядом питань. Одні ми вирішили, інші відклали, ще інші висять над нами. Якщо і у Вас є такі питання, то давайте поділимось досвідом щодо їх вирішення: глибина каталогізації (книг, періодики і т.д.) систематизація ... електронна бібліотека ...  В реєстраційній формі ви зможете задати свою тему до обговорення на панельній дискусії.
Lviv Improv Community show
Зустрінь останню і наймасштабнішу подію improv року!Три групи готують для тебе масштабний захід сонця! То був один з тих ліпшіших років. Ми вирішили провести цей рік з вдячністю і з подією, яка об’єднає під своїм дахом всіх імпро людей Львова. У колі друзів розділимо прості речі: тепло, посмішки і добрі імпровізації. Будете казати “ех...оце були часи, а які ще будуть!”Ти побачиш виступи команд:- Pan Kotsyk- Baopeople Improv Group- Ma3Gun Improv GroupТо буде Квінтесенція Improv 2018 у Центрі Шептицького!   Кількість місця в залі обмежена. Реєстрація за вказаним посиланням.
15x4 Двигуни / Цукор / Дельфіни / Ораторське Мистецтво
Популяризатори науки з 15х4 влаштують чотири п'ятнадцятихвилинні лекції на різні теми. Andrii Filatov розповідатиме про Ракетні Двигуни, Olha Marushchak про Цукор, Nataliya Kuts про Дельфінів та Kostiantyn Bilyk про Ораторське Мистецтво.   Вхід вільний.
Лекція Олега Яськіва "Моцарт: портрет епохи"
«Моцарт: портрет епохи» – перша лекція з циклу розповідей про життя і творчість великих митців минулого. Це масштабне полотно, яке висвітлює культурний контекст епохи європейського класицизму, дух музики та сторінки життя Вольфганга Амадея Моцарта.Лекція побудована на неакадемічному і нетрадиційному розкритті духовного світу великого композитора та його музики, покликана розкрити феномен генія і трагізм його стосунків зі світом, змальовує психологічний та соціальний портрет композитора, культурні та історичні джерела його музики, прокладає мости між епохами.Літературне слово поєднується з музикою та екранними формами (анімація, хореографія, кіно) в єдине за ідеєю, філософією і втіленням дійство, яке наближається до моновистави. Проект є новим для україномовного культурного простору.Запрошуються усі шанувальники музики, кіно, хореографії, анімації та літератури.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Концерт Піаніста Майдану з альбомом "ЗахистВільнихСердець"
Четвертий концерт Піаніста Майдану з нагоди виходу сольного альбому "ЗахистВільнихСердець".Завершальний концерт цього року, задля якого композитор покине зону бойових дій на сході України та завітає до Вашого міста. Завітайте на вечір фортепіанної музики у виконанні автора. Під час концерту у Вас буде можливість придбати диск "ЗахистВільнихСердець" з автографом композитора.    
Школа каталогізаторів 2019
Програма навчального модулю підвищення кваліфікації працівників бібліотек «Міжнародні стандарти для створення електронних каталогів» представляє актуальну тему для бібліотек різних типів, видів, підпорядкування, які вже створюють власні електронні каталоги або планують це робити, які беруть або планують брати участь у проектах зведеної/ централізованої каталогізації.Мета навчання – сформувати у слухачів предметні (професійні) компетентності щодо реалізації завдань ведення бібліографічних та авторитетних баз даних відповідно до сучасних міжнародних стандартів. Кількість місць є обмежена 25 осіб. Тривалість курсів - 3 дні. Вартість навчання навчання 1650 грн.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Bohdan Kossak: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: це, беззаперечно, найкрасивіша та найтехнологічніша бібліотека сучасної України. Атмосфера просто бомбезна. Відчуваєш себе у Європі або у фільмах недалекого майбутнього. 
Не сподобалось: ціни для звичайних студентів або відвідувачів не по кишені тим же студентам. Бібліотечний фонд залишає бажати кращого, сподіваюсь, він регулярно буде поповнюватись.

Відповісти:

Bohdan Kossak,
Bohdan Kossak, 
Переглянути всі відповіді ()
Вася Сунак: (Критик)
Сподобалось
Дуже сучасний вигляд. Вхід вільний. Ідеальне місце для того щоб продуктивно повчитися.

Відповісти:

Вася Сунак,
Вася Сунак, 
Переглянути всі відповіді ()
Darin Leskiv: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:
Сучасне, стильне і зручне місце для навчання, для відвідування різноманітних заходів. На першому поверсі кафетерій, в якому смачно і зручно.

Відповісти:

Darin Leskiv,
Darin Leskiv, 
Переглянути всі відповіді ()
Kate Tsymbrivska: (Критик)
Сподобалось
Дуже класний дизайн, коли заходиш здається що ти десь в якомусь крутосу університеті за кордоном.

Відповісти:

Kate Tsymbrivska,
Kate Tsymbrivska, 
Переглянути всі відповіді ()
Анна Гучок: (Гурман)
Сподобалось
Цим закладом можна пишатись . Хочеться шоб кожен державний навчальний заклад був хоч трішки сходин на центр Шептицького . Інтер'єр дуже світлий , хочеться якнайдовше залишатись у ньому .

Відповісти:

Анна Гучок,
Анна Гучок, 
Переглянути всі відповіді ()
Оленка Чередниченко: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось: найгарніша й прекрасна будівля, в якій є атмосфера науки й мистецтва. 
залюбки сюди ходжу й отримую естетичне замовлення :) 

Відповісти:

Оленка Чередниченко,
Оленка Чередниченко, 
Переглянути всі відповіді ()
Andriy Stashkiv: (Гурман)
Сподобалось
Чудове місце для роботи та навчання. Поки вхід безкоштовний для всіх охочих.

Відповісти:

Andriy Stashkiv,
Andriy Stashkiv, 
Переглянути всі відповіді ()
Alyona Kolibanych: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Миловидне місце доступне для кожно.  В центрі є бібліотека з електронними та друкованими книжками. Є багато різноманітних залів для читання. Можна приходити зі своїм ноутбуком попрацювати, повчитись чи просто провести час, також є можливість скористатись компютерами в самому цетрі Шептицького. Все новесеньке та затишно облаштоване. Всюди порядок. Одразу поруч є їдальня з доступними цінами. Персонал в загальному досить привітний та комунікабельний, все підкажуть та пояснять ( як оформити абонемент, де знайти необхідну інформацію, ознайомлять з питаннями роботи центру та університету). Також постійно проводяться різноманітні зоходи, лекції і зустрічі. В це місце хочеться повертатись знову й знову. Було б не погано якби всі університети брали за приклад роботу таких організованих та скомпанованих закладів

Відповісти:

Alyona Kolibanych,
Alyona Kolibanych, 
Переглянути всі відповіді ()
Alexandra Yablochkina: (Перехожий)
Сподобалось
Коли заходиш в центр Шептицького, здається, що перетинаєш кордон і опиняєшся в європейському навчальному закладі. Кафеткрій на першому поверсі, ліфти, світлі аудиторії, привітний персонал і нереально крута бібліотека - все це обов’язково підніме рівень української освіти на вищий щабель. Таким закладом не соромно пишатися. Дизайн в центрі Шептцицього - окрема тема. Світло-сірий, зелений та помаранчевий кольори створюють атмосферу комфортну. В такому закладі дійсно хочеться вчитися, а не звертати увагу на стіни з грибком, як це буває в державних університетах!

Відповісти:

Alexandra Yablochkina,
Alexandra Yablochkina, 
Переглянути всі відповіді ()
Tetiana Moskva: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось: Сучасний і затишний, супер обладнаний простір - ідеальний для навчання і розвитку будь-яких вікових категорій від наймолодших до найстарших. Персонал  уважний і ввічливий. Почуття після відвідування - піднесені і радісні. Пишаємося, що маємо таку перлинку у Львові.

Відповісти:

Tetiana Moskva,
Tetiana Moskva, 
Переглянути всі відповіді ()