Нарощування волосся

Нарощування волосся

Інформація

Прийшовши до нас в студію, ви знайдете не тільки новий образ, а й чудовий настрій, більше впевненості в собі та майстрів, які завжди будуть допомагати вам реалізовувати свої ідеї щодо вдосконалення вашої зовнішності! Пам'ятайте! Шикарне волосся — це вже 70% вашого образу, залишиться додати макіяж і декілька модних луків і ви сама досконалість. Тож, якщо ви вирішити дещо змінити свою зачіску і давно мріяли про довге та густе волосся — нарощення волосся те, що вам потрібно.

Ми досконально аналізуємо всі мінуси й плюси можливих технологій, і підбираємо для вас найбільш оптимальне та комфортне рішення в області нарощування волосся. Адже для сучасної жінки дуже важливо бути природною і наростивши волосся вона вважає за краще залишати це в таємниці.

Наші майстри постійно відвідують різні майстер-класи та семінари по підвищенню кваліфікації, тримаючи руку на пульсі б'юті-індустрії. Завдяки цьому ми постійно розширюємо спектр послуг, а також вибираємо кращі продукти для вашої краси.

Наші майстри — кваліфіковані фахівці, яким можна довірити не тільки свою зовнішність, але і свій настрій. Ми допоможемо вам перетворитися або кардинально змінити свій стиль.

Тож, якщо ви приймаєте рішення наростити волосся, ми разом з вами підбираємо відповідну довжину, колір, кількість необхідних капсул, а також структуру волосся, яка ідеально підходить вам. І використаємо для цього тільки високоякісні засоби та матеріали.

Також, у нашій студії ви зможете скористатися такими послугами, як ботекс, ботекс для волосся, лікувальний ботекс та кератинування. 

Наші переваги:

  • багаторічний досвід роботи;
  • професійна команда майстрів;
  • використання тільки якісних засобів та матеріалів для нарощення;
  • індивідуальний підхід та підбір волосся для нарощення;
  • вигідні ціни.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук