ТОВ "Kim group"

Kim group - фото
Відгуків 1
Рівне
вулиця Симона Петлюри, 19
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Наші співвітчизники гідно оцінили можливості працевлаштування та достойного заробітку в країнах Європи. Їх приваблюють кращі умови праці, значно вищі зарплати, шанси набути нових знань, досвіду та, відповідно, підвищити свою кваліфікацію.

Тому послуги посередників, які б допомогли в працевлаштуванні за кордоном доволі популярні. Адже, вирішуючи такі питання, досить легко заплутатися у нюансах оформлення документів, втрапити у неприємну ситуацію, в результаті, витратити свій час та гроші.

ТОВ «Kim group» надає широкий спектр послуг в питаннях працевлаштування за кордоном. Ми співпрацюємо з надійними підприємствами Литви, Бельгії, Польщі, Чехії.

Нашим клієнтам гарантуємо:

  • офіційне працевлаштування;
  • супровід в процесі оформлення необхідних документів на візу для подальшої роботи;
  • професійний підхід та врахування індивідуальних потреб клієнта.

Роботи, які ми можемо запропонувати:

  • в Литві — будівельні напрямки — фасадчики, арматурники, інші види будівельних робіт;
  • Литва, Вільнюс. Потрібні швеї на фабрику по виготовленню матрасів. 4.0 єврогод на стажуванні при виробленні норми оплата 4.6 єврогод. Робочий одяг видається. Проживання 80−100 євро з зарплати в зйомній квартирі по дві людини в кімнаті (пральна машина, душ, wi-fi, частково посуд, газова плитка). Працювати 10−12 год по польським візам, в суботу 8 год, неділя вихідний. Умова злецення. Виплата раз в місяць Вакансія 50 євро з зарплати
  • Литва, Латвія Потрібні каменяри. 4.8−5 євро на годину. Робочий одяг видається. Проживання 100 євро з зарплати в зйомній квартирі по дві людини в кімнаті(пральна машина, душ, wi-fi, частково посуд, газова плитка). Працювати 10−12 год по польським візам, в суботу 8 год, неділя вихідний. Умова злецення.
  • в Бельгії — зовнішні будівельні роботи — фасадчики, клінкери, каменярі, майстри по даху;
  • в Польщі й Чехії — різноробочі на заводи.

Обираючи допомогу ТОВ «Kim group», ви обираєте надійність та професіоналізм. 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі