Спортивний клуб "Cквошфіт Центр"

Cквошфіт Центр - фото
Відгуків 3
Львів
Вулиця Щирецька, 36
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд08:00 - 22:00Без перерви

Інформація

Чи знали ви, що сквош визнаний ефективним та корисним для здоров’я видом спорту за версією журналу Forbes? Ні? А що сквош як вид спорту з’явився ще у 19 столітті?

Отже, якщо ви, як і ми полюбляєте активний відпочинок, є активним гравцем в сквош, або ж лише хочете спробувати себе у цьому новому напрямку, тоді гостинно запрошуємо вас до нашого залу.

Сквош — це спосіб максимально цікаво та корисно провести час. Це азартна гра, в яку можна грати з другом чи коханою людиною, або ж навіть з незнайомцем. Для зручності наших клієнтів у нас працює прокат спортивного спорядження.

Наші сквош-корти знаходяться на 3 поверсі виставкового залу «Південний-експо».

Пропонуємо відвідати:

 • сквош-центр;
 • спортивний зал.

Переваги:

 • автономний заїзд;
 • безкоштовна автостоянка;
 • групові заняття;
 • прокат спортивного інвентарю;
 • зручні роздягальні, душові кабіни та зона відпочинку;
 • досвідчені тренери;
 • можливість онлайн-бронювання;
 • проведення турнірів та майстер-класів.
   

Відгуки

Olena Kolibanych (Визнаний експерт)
Сподобалось
Клуб в який хочеться ходити. Є сквош центр й тренажерний зал. Немає переповнених черг до залу чи тренажерів. Чистий душ та роздягалки. Привітний персонал який все підкаже. Припотребі можна скористатисьпослугами тренера. Розташований на територій риночного комплексу Південний аж на дашку за стоянкою.
Переглянути всі відповіді ()
Christina Chernysh (Ревізор)
Сподобалось
Досить чисто. Приємний персонал. Ціни відносно не високі. Є душ. Також присутній тренажерний зал. Зовсім не людно.
Переглянути всі відповіді ()
Kate Kucynda (Критик)
Сподобалось
Загальне враження: Класний спортивний центр! Більш орієнтований на гравців у сквош, адже тут тренуються спортсмени, проте також можна займатись для себе. Окрім кортів, у центрі також є тренажерний зал.
Дуже чисто, як на кортах, так і у роздягальнях. А ще тут дуже приємний персонал- усе пояснять та покажуть.
Щодо цінової складової, то ціни посередні. Проте вигідно брати абонементи. Для прикладу абонемент на 6 годин- 600 грн., а 1 година гри, без абонементу- 180 грн.
*З мінусів- важко знайти вхід, адже багато позначок, які ведуть зовсім в іншу сторону.
Переглянути всі відповіді ()
Cквош фіт центр   Прокат спортивного спорядження   Сауни   Спортивне спорядження   Тренажерні зали   Спортивні клуби   Сауна   Лазня   Баня   Парна   Фінська сауна   Спортінвентар   Спортивний інвентар   Спортивні товари   Тренажорка   Тренажерний зал   Тренажерка   Зал для тренувань   Зали для тренувань   Зал для тренування   Зали для тренування   Зал для тренуваня   Зали для тренуваня   Тринажерні зали   Тринажорка   Тринажерний зал   Тринажерка   Зал для тринувань   Зали для тринувань   Зал для тринування   Зали для тринування   Зал для тринуваня   Зали для тринуваня   Зал для триніровок   Зали для триніровок   Зал для треніровок   Зали для треніровок   Зал для триніровки   Зали для триніровки   Зал для треніровки   Зали для треніровки   Спортклуб   Спортивний клуб   4 нових корти   Інвентар спортінвентар   Відпочинок у сауні   Групові заняття   Дитячі групові заняття   Дозвілля   Досвідчені тренери   Зайнятись спортом   Заняття спортом   Корт   Корти   Недорога сауна   Онлайн бронювання   Підкачати біцепси   Підкачати м’язи   Підкачати руки   Підкачатись   Піти в зал   Піти в качалку   Піти на тренування   Парна для 8 осіб   Парна з кімнатою   Потренуватись   Прокат інвентаря   Ракетки   Сауни і бані   Сауни і лазні   Сквош   Сквош корт   Спаринг партнери   Спорт для дітей   Спорт з м’ячем і ракеткою   Спортивне дозвілля   Спортивний   Тренажери   Шикарна сауна  
Показати більше