Паб "Vyo"

Відгуків 2
Чернівці
вулиця Ольги Кобилянської, 16
(Вхід вул. Кохановського)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт17:00 - 02:00Без перерви
Пт,Сб,Нд15:00 - 02:00Без перерви

Інформація

Європейська кухня. Банкетний зал до 40 осіб.

Відгуки

Oleksandr Minenok (Ревізор)
Нейтрально
Будучи проїздом В Че я захотів покурити кальян з друзями, ми пішли в цей заклад саме за кальяном.
Сподобалось:Атмосфера приємна, гарний вид на гарну вулицю і фасади будівель історичного центру(ми сиділи на літній терасі). Кальян(тут про апарат) був гарний якісний, я особисто саме цей кальян не люблю, але кальянщик цього знати не міг,тому все окей. Офіціантка була вельми екстравагантна і дуже приємна пані, всім нам сподобалось її обслуговування.
Не сподобалось:Ми замовили кальян, Фумарі за 350 грн, я зробив дуже точне замовлення по смаку, але винесли на жаль зовсім не той смак. Винесли кальян за 18 хв - це нормально, але можна краще. Сама забивка тютюнової суміші була гарна, не дивлячись на те що винесли нам не докінця прогрітий, але за 10-15 тяг він вже димівся як треба, віддаю належне. Після приблизно 25 хв покуру кальянщик вже перемішав тютюн, хоча в цьому не було потреби, адже він нормально курився.
Загальне враження:Не те що би дуже погане, але вдруге я сюди не прийду
Переглянути всі відповіді ()
Sergey Do-Jin Kim (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось: Нормальное заведение, такая себе визитка Черновцов, дёшево, вкусно.
Не сподобалось: На уличной площадке из соседнего здания слева установлена вытяжка из которой постоянно доносится не очень приятный запах, несколько раз просили поменять столик.
Загальне враження:если цель вечера выпить пивка и посидеть с друзьями съесть вкуснейших гренок с салом то именно здесь но только не на улице
Переглянути всі відповіді ()