_ZAYA_if

_ZAYA_if - фото
Відгуків 3
Івано-Франківськ
Вулиця Галицька, 43Б, офіс 36
(ТЦ "Зебра", 2 поверх)

Інформація

Позбутися небажаного волосся — бажання кожної жінки. При цьому, за підрахунками, жінки щотижня витрачають понад годину часу на видалення волосся. Сьогодні існує безліч методів для того, щоб позбавити вас небажаного волосся якомога надовше.

Одним з цих методів є шугаринг, основною перевагою якого є натуральність компонентів, що гарантує відсутність подразнення на шкірі та виникнення алергічних реакцій.

«_ZAYA_if» пропонує вашій увазі послуги шугарингу, які проводить справжній професіонал своєї справи. Ми маємо всі необхідні сертифікати та дозволи на здійснення нашої діяльності. Професіоналізм майстра підтверджений сертифікатом про закінчення навчання за спеціальністю «Шугар Профи».

У роботі ми використовуємо професійні матеріали від відомої фірми Alexandria Professional. Всі інструменти ретельно очищуються та проходять декілька етапів дезінфекції, адже ми піклуємося про вашу безпеку.

Також серед послуг:

  • нарощення вій(всі види);
  • блиск тату(глітер тату);
  • продаж пасти для шугарингу Alexandria Professional.

Переваги:

  • досвідчений майстер;
  • привітне та дружнє ставлення;
  • консультування;
  • висока якість послуг;
  • доступні ціни;
  • зручне розташування.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Ірина Саврій: (Користувач)
Сподобалось
Майстер супер!І як людина приємна , і роботу свою знає )Ходжу до _ZAYA_ від відкриття , починали все з квартири , зараз у крутому офісі ,комфорт , приємні процедури  і не кусючі ціни !Так що я не жалію що знайшла  ZAYA

Відповісти:

Ірина Саврій,
Ірина Саврій, 

Ірина Саврій, дякуємо
майже 9 місяців тому

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Svitlana Krekhovetska: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось:  дуже  сподобалися і підхід майстра до своєї роботи, і результат її роботи!

Відповісти:

Svitlana Krekhovetska,
Svitlana Krekhovetska, 
Переглянути всі відповіді ()
Juliya Gnidan: (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось:процедура пройшла швидко і практично безболісно,  а результат тримається скільки обіцяли. Тому і не шукаю інших майстрів і обираю @_zaya_if_ від моменту створення. Рада, що попала до такого майстра, який знайде, окрім вільного часу для процедури (навіть у свій вихідний), ще й підхід до клієнта.
Загальне враження: Рекомендую, а особливо для тих хто відважується на шугаринг вперше. Саме тут вам пояснюють що й до чого, про підготовку, протипоказання до процедури та масу інших питань.

Відповісти:

Juliya Gnidan,
Juliya Gnidan, 
Переглянути всі відповіді ()