Ортопедичне взуття

Ортопедичне взуття - фото
Відгуків 2
Тернопіль
вулиця Романа Купчинського, 1/4
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:00Без перерви
Сб,Нд09:00 - 18:00Без перерви

Інформація

Вибрати дитяче взуття не так просто, як здається на перший погляд. Треба враховувати вік дитини і особливості анатомічної будови ніжки, яка росте і розвивається. При невірно обраному взутті може погіршитися стан м'язів стопи, що призведе до неправильної її постановки.

Магазин «Ортопедичне взуття» пропонує широкий вибір ортопедичного взуття:

  • берці;
  • босоніжки;
  • чоботи;
  • кросівки;
  • сандалі;
  • туфлі.

У нас представлений широкий асортимент взуття різних моделей та кольорів, тому ви зможете обрати не лише зручне та комфортне взуття, а й стильне та модне.

Важливу роль відіграє також спадковість. Якщо в генеалогічному дереві простежується плоскостопість, то дитину з раннього дитинства потрібно консультувати в ортопеда, індивідуально підбирати взуття, проводити лікувальну фізкультуру і масаж, ходити по нерівній поверхні.

Стопу потрібно розглядати в системі: стопа — нижня кінцівка — хребет. Якщо розглядати тіло, як цілісний організм, то кожен вищерозміщений суглоб залежить від нижчого, і навпаки. Плоска стопа відхиляється в сторону, в результаті чого виникає ротація гомілки й компенсаторна ротація стегна. У свою чергу це впливає на кульшовий суглоб, а як наслідок і на хребет, що тягне за собою порушення постави. Така взаємозалежність суглобів призводить до збільшення навантаження на них і до підвищення їх зносу, а з роками до больових відчуттів. Тому правильно підібране взуття — запорука здоров'я вашої дитини.

Основними перевагами нашого взуття є те, що воно виготовлене з натуральної сировини за всіма стандартами. Воно зручне у використанні, добре фіксує дитячу ніжку, запобігає розвитку відхилень або їх усуває. У нас представлені як українські, так й іноземні виробники, а великий асортимент і широкий ціновий діапазон задовольнять смак навіть дуже вимогливих покупців.

Відгуки