Алмазне свердління

Алмазне свердління - фото
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд08:30 - 19:00Без перерви

Інформація

Алмазне свердління дозволяє швидко отримати готові отвори і прорізи потрібного розміру в потрібному місці, що серйозно скорочує часові та фінансові витрати на здійснення монтажних і демонтажних робіт, позбавляє від цілого комплексу організаційних і технічних проблем, пов'язаних з виготовленням отворів і прорізів своїми силами.

В основному алмазне свердління отворів використовується для отримання отворів під каналізацію, вентиляцію, системи опалення і водопостачання, отворів для кабельної розводки і для багатьох інших цілей.

Важливо відзначити, що алмазне свердління отворів і алмазна різка забезпечує повну відсутність ударно-динамічних навантажень, які вкрай негативно впливають на характеристики міцності залізобетону і накладають серйозні обмеження на можливість проведення робіт із застосуванням традиційних технологій у вже експлуатованих (в т.ч. житлових) приміщеннях.

Низький рівень шуму і запиленості — також важливий фактор, який зумовлює перевага використання алмазного інструменту в порівнянні з виробництвом аналогічних робіт перфоратором і / або відбійним молотком.

Тож ми пропонуємо скористатись нашими послугами:

  • свердління отворів (алмазна різка) по бетону, каменю, залізобетону, стінах - діаметр до 250

Наші переваги:

  • швидке виконання замовлення;
  • якісна робота;
  • професійні майстри;
  • надійне обладнання;
  • можливий виїзд в район;

Відгуки