Кабінет УЗД Савки Оксани Володимирівни

Кабінет УЗД Савки Оксани Володимирівни - фото
Відгуків 1
Тернопіль
бульвар Пантелеймона Куліша, 1
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб10:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Сучасна ультразвукова діагностика є важливою складовою правильно поставленого діагнозу, є абсолютно безпечною та дозволяє точно та швидко встановити причину поганого самопочуття, болі, нездужання. Завдяки цьому методу можна уникнути тривалих хвилювань, він допомагає чітко визначити стан того чи іншого органу.

Рівень розвитку медичної науки й техніки не оминув й узд-діагностику — сучасні апарати є високотехнологічними та надійними, а в комплексі з професіоналізмом лікаря узд діагностики, узд-обстеження є відмінним та ефективним способом дослідження організму. Тим паче, що воно не має протипоказань та побічних ефектів.

Кабінет УЗД Савки Оксани Володимирівни пропонує послуги ультразвукової діагностики різних систем та органів організму, зокрема:

  • шлунково-кишкового тракту;
  • сечостатевої та сечовидільної системи;
  • серцево-судинної системи, проводиться ехокардіоскопія;
  • молочної залози;
  • щитоподібної залози;
  • зв’язок, м’яких тканин.

Лікар є фахівцем вищої категорії, має значний практичний досвід роботи, працює на сучасному УЗД сканері експертного класу, гарантує правдивість проведеної діагностики.

Вчасна та точна діагностика захворювання суттєво підвищує шанси успішного лікування та уникнення ускладнень. Не відкладайте турботу про власне здоров’я.

Відгуки