Your Choice - проект свідомості людини

Львів
Вулиця Заводська, 31
(5 поверх)

Інформація

Поширення та обговорення інформації на теми: "Розвиток людини", "Здоровий спосіб життя", "Корисне харчування", "Екологічні проблеми на планеті". Організація лекцій, зустрічей, майстер-класів.

Події

Психологічний тренінг "Свобода сказати собі Так"
На сьогодні актуальною є тема "вміння сказати "ні" . Євгенія Піцикевич задалась питанням "а як часто ми можемо сказати так"? З цього моменту почав народжуватись даний тренінг.Вам знайома ситуація коли складно прийняти комплімент або подарунок? Та це наступний крок. Початок як завше – в нас самих.Цей тренінг дає можливість:- Пред’явлення і проживання своєї унікальної наповненості.- Отримати ресурс для свободи сказати "так" через прийняття себе.- Спробувати дослідити власну глибинність через безпечний контакт з іншим.Перше так яке справді варто сказати - це те, що звучить про право Бути Собою. Так як Є. Тренінг -простір, в якому будемо це робити. Відкрийте для себе таку можливість, навіть якщо це перша спроба.Тренер: Євгенія Піцикевич - психолог, психотерапевт, ведуча авторських тренінгів особистісного зростання.Спеціалізація: : тілесно-орієнтована та процесуальна психотерапія. В сфері психології працює з 2013 року.Вартість участі: мінімальний внесок - 50 грн.Тривалість: 3 години.Контактний тел. (Христина):
Сеанс холотропного дихання
Глибинна робота з свідомістю. Подорож за межі розуму. Дихальна сесія. Друзі! Запрошуємо усіх бажаючих попрацювати над собою - пройти сеанс холотропного дихання у чудесного інструктора Арі! Дихальні сесії проводяться по авторському методу "Крок назустріч", розробленим її чоловіком.ОСОБЛИВОСТІ МЕТОДУ:Інструтор допомагає в роботі.Невелика кількість людей на сеансі. (Шість людей).Активне холотропное дихання триває всього 10 хвилин і підбирається за потребою окремо під кожну людину, з огляду на його здоров'я.Метод абсолютно екологічний.Інструктор допомагає зазирнути в глибини підсвідомості, розбудити внутрішнього вчителя, надихає знайти завдання і їх рішення самостійно, виходячи з природної мудрості. При Вашому бажанні пропонує спосіб решенія.Також Ви можете вибрати самостійну роботу при якій інструктор буде лише допомагати організувати занурення і запустити роботу. ЯКЩО ВИ ВИРІШИЛИ ПРОЙТИ СЕАНС:1. Подзвоніть, дізнайтеся, чи є вільні місця.2. Задайте хвилюючі Вас питання, уточніть деталі з приводу вашого фізичного здоров'я.3. Заповніть форму реєстрації, відправте її sms.ФОРМА ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ:1. Реєстрація на сеанс (Дата, час, місто).2. Імя та прізвище3. Контактний номер телефону, e-mail.Можете попросити додати Вас в розсилку розкладу найближчих сеансів! (Напишіть смс).З СОБОЮ ВЗЯТИ: Пляшку з водою, легкий плед.Дізнатися докладніше, записатися на сеанс, поставити запитання:Сеанси 24-го і 25-го березня - не пов'язані між собою.Можна записатися на тільки на один з них.
Контактна імпровізація з Марією Івановою
Запрошуємо на систематичні лабораторії з контактної імпровізації в Your Choice - Твій вибір .Лабораторія - це місце, де немає вчителя і учнів, це простір куди ми прийдемо разом досліджувати. Тому раді бачити всіх танцюючих контактну імпровізацію з інтересом і цікавістю лабораторити. Як проходить процес? Після звичного кола-зустрічі з шарингом запитів і ідей кожен іде в рух і танець, де може шукати відповіді до власних запитань, чи нові запитання. Лабораторія суттєво відрізняється від джему тим, що ми не завжди направленi на потік танцю, а часто просто досліджуєм "що я можу, що ми можем, як ми можем", тому обговорення, багаторазові спроби, безпардонне "ееей, поясніть мені хто-небудь як ось-це і ось-це робиться?" і решту забавок цілком комфортні в процесі. Модерування простору проводить Марія ІвановаВартість участі: мінімальний внесок від 50 грн.Контактний тел. (Влодко):
Секрети Знахаря "Лабораторія Тіла"
Щовівторка, спільно зі Іваном Знахарем ділимось секретами здоров'я.Якщо ваше життя поступово чи раптово перетворилось на муку і вас оточили непрості проблеми і виклики. Якщо ви відчуваєте що звичайні речі вимагають колосального напруження у вас є два виходи.Перший, пробувати вирішувати ситуацію за ситуацією, проблему за проблемою, логікою, чи чим там ще. Це часто перетворюються в гонитву по колу від однієї проблеми до іншої. З кожною вирішеною проблемою з'являються нові і нові, аж поки у вас не починають опускатися руки.Другий спосіб, різко підняти рівень своєї енергетики, так щоби всі ситуації які здавалось до того височенними горами перетворились раптово на купочки піску які ви грайливо перестрибнете.Якщо ваш спосіб перший, бажаю успіху і багато добра. Вони вам знадобляться на вашому непростому шляху перманентної битви з життям.Якщо цікавить другий, приходьте на клуб.Тут вас обов'язково:- Вислухають- ОбіймутьА також завжди підтримають. Обіцяю, почуєте і навчитесь багато несподіваного і цікавого про те як бавлячись вирішувати складні життєві ситуації. Здоров'я, гармонійні відносини, самореалізація, творчість, і саме головне задоволення, кайф від життя, це все доступне вам. Прямо зараз. Треба просто повірити, і зробити перший крок.Іван Знахар запрошує:"Приходьте. Здивуйте мене вашими надзвичайно складними невирішимими ситуаціями. Чекатиму)"Вартість участі: рекомендований внесок від 45 грн.
Театр імпровізацій
Наші заняття складаються із практик акторської майстерності для розігріву тіла та різноманітних технік на розвиток уяви, креативності, словесної імпровізації, взаємодії із партнером, розкутості, швидкості реакцій. За допомогою цих практик ви зможете отримати: • Краще розуміння себе – ви навчаєтесь краще відчувати своє тіло, керувати голосом, усвідомлювати емоції.• Емоційну свободу – коли ви усвідомлюєте і розумієте свої емоції, ви починаєте вільніше їх проявляти, стаєте більш спонтанними та щирими. • Перемогу над страхом публічних виступів – для того, щоб перестати боятися виступати перед публікою треба… виступати! За допомогою акторських технік ви зможете розвинути активну увагу, усвідомленість, вміння керувати емоціями і отримати досвід виступів на сцені. • Збільшення рівню емпатії - ви починаєте краще розуміти інших людей.• Спілкування - відходить страх спілкування з різними людьми. Ви стаєте легшими і безпосередніми. • Розвиток уяви – яка допоможе знаходити різні шляхи вирішення проблем не тільки на сцені, а і у житті.Імпровізаційний театр – це комбінація гри, спілкування, вирішення завдань, розвитку здібностей, також цікавий терапевтичний ефект.Процес модерує Eugenie VyschepolskaВартість участі: мінімальний внесок від 50 грн.Контактний тел. (Влодко):
Стретчінг
Легка ходьба, плавні рухи, осанка - залишаються лише мріями? Проект "Your choice" пропонує почати роботу над своїм тілом.Стретчінг - це комплекс вправ, призначений для того, щоб Ваші м'язи були еластичними, а суглоби гнучкими й рухливими.Заняття складається з розігріву тіла, розтяжки та закачування. Регулярні заняття з стретчінгу робить тіло вільнішим, допомагає якісніше виконувати інші практики та покращує самопочуття. Що потрібно мати з собою: зручний змінний одяг та карімат чи коврик.Ведуча: Інна КіскаВартість участі: рекомендований внесок від 45 грн. 
Жіночі практики Берегині
Більше тепла, світла, любові та гармонії може привнести у Світ жінка зі своєю енергією. Це те чого так потребуємо сьогодні.Your Choice проект свідомості пропонує жіночі практики Берегині, що здавна використовували слов'янські жриці. А тепер вони доступні для нас. Жіночі практики дійшли до нас з глибини віків, як чарівні палички для зцілення та гармонізації енергії сучасних жінок. На занятті Вас ознайомлять з мистецтвом жіночої сили, яким здавна володіли слов'янські Берегині.Ведуча: Ладомира Старова - знахарка слов'янської системи цілительства Жива, кудесниця, ведуча Родових слов'янських практик, ладувань. Ведуча практик призначення душі, відкриття Родової сили, жіночих родових практик, авторської жіночої гімнастики Берегині.
Тантра-вечірка "TIME to ZERO"
Збери свою тринадцятку!На першій вечірці Ми розпочали гру Майя. Наступним кроком є сформувати на вечірці “своїх” 13 людей. Свою містичну команду. Команду з якою можна взаємодіяти та впливати на час, простір. Змінювати реальність. Слово Майя - філософська категорія, яка розглядає світ речей, феноменів і людей як морок, ілюзія. Людина через своє невідання будує в своїй свідомості помилкове уявлення про існуючій світ, таке уявлення про світ є майею. Людина часто намагається це помилкове уявлення про світ натягнути на реальний світ, а піддається ілюзії.Майя є ілюзією не тому, що вона позбавлена буття, а тому що вона - нестала, тимчасова. Все тече, все змінює форму. Календар Майя являється інструментом для пізнання себе, інших, часу в четвертому просторі.Супроводжувати цю подію будуть діджеї.Space DiverKind of ZeroMax EtherealsMZ & AlexxdrumКонцепція вечірки залишається та доповнилась новими сюрпризами: спочатку кожен діджей грає інтенсивну музику, під яку будуть звучати барабани, а потім повільна медитативна фонова музики, разом з нею звучатимуть тібетські чаши, каратали, дзвіночки, діджеріду, тонг драм та інші інструменти. Спочатку накачуємось енергією через танець, а потім заглиблюємось у себе і медитуємо у зібраній тринадцятці.Команда професійних дизайнерів буде налаштовувати зал на містичний лад. Флюрні картини включать всіх осіб у гру.На Вас, як і попереднього разу, чекає багато різноманітних корисних смаколиків, десертів, фруктів та напоїв. Якісний звук налаштує тіло на відповідні комічні вібрації.Мета вечірки створити найкращі умови для містичної події: Гри Майя. Завдання: якщо Ти готовий бавитись в містичну гру, то обов'язково заповни анкетку тут:Танцюй, відривайся від землі, насолоджуйся музикою, заряжайся енергіїю, а коли прийшов час сідай до своєї тринадцядки та розпочинай медитацію, сфокусуй свою увагу в свому кругу.Вартість:120 грн (передоплата до 30 березня).150 грн (в день вечірки)Потрібно більше інформації? Запитуй (Христина):

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук