Сауна на дровах

Сауна на дровах
Відгуків 1

Інформація

Відомо, що паритися в лазні не тільки захоплююче заняття, але й корисне. Це свого роду тренування всього організму і його судин. Коли людина париться, вона дуже сильно потіє і з потом виділяються шкідливі речовини, організм очищається від шлаків і токсинів. Багато хто помічає, що після одне такого сеансу, відчувається легкість у всьому тілі, з'являється енергія, голова стає більш ясною. Тому справжні цінителі такого відпочинку обирають саме нашу сауну на дровах.

Ми пропонуємо провести час в колі друзів з користю для тіла та духу. В сауну сходити, це як зарядити себе міцним здоров'ям. Тут ви зможете не тільки відпочивати в залі для гостей (дві зали на 6-8 осіб), але і посидіти та оздоровитись у соляній печері (зал на 4 людини), переглянути цікаві програми по TV в зручних кімнатах, а в перервах між розмовами — сходити і викупатися в комфортному чистому басейні.

До того ж — пропонуємо скористатись мангалом, щоб посмажити смачненького шашлику, поки він буде готуватись — пограти з друзями у більярд.

Наші переваги:

  • зручне розташування, 20 хв. від метушливо міста, серед мальовничої природи;
  • якісний ремонт та приємна атмосфера;
  • відмінний сервіс та ввічливий персонал;
  • атмосферний відпочинок;
  • турбота про ваш настрій та самопочуття;
  • вигідні ціни та графік роботи — 80 грн за 1людину/1 година
  • час роботи 08:00 - 24:00
     

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Yuriy Mykula: (Друг LIST'а)
Не сподобалось
Замовив собі з друзями сауну. Замовляв 14 лютого 2018 року на 20 лютого на 19:30. Коли настав час за пару годин вирішив уточнити чи все ок. Мені одразу сказали, що я нічого не замовляв, шо я мав передзвонити і таке інше. Благо в мене китайський телефон, який записує розмови. Всім власникам китайських тєлєфонів- тіштеся.
Так от, на записі розмови чітко обумовлено час і ні про які уточнення мови не йде. Передзвонюю знов - і пропоную скинути розмову, шоб переконатися. Мені кажуть, о, та то вже нічого не поміняє, сауни не буде.
Просто супер попарилися блін.
За саму сауну відповідно нічого сказати не можу, але замовляти знов я її не буду

Відповісти:

Yuriy Mykula,
Yuriy Mykula, 

Mykola Dolinskyy: (Ревізор)
Yuriy Mykula, І я там мав бути, старечі кості парити..... не розумію такий підхід до бізнесу..... зовсім не розумію :-(
більше 23 днів тому

Відповісти:

Mykola Dolinskyy,
Mykola Dolinskyy, 
Переглянути всі відповіді ()