ВедаПульс

ВедаПульс - фото
Відгуків 1
Івано-Франківськ
вулиця Гетьмана Мазепи, 35
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 14:00Без перерви
Сб09:00 - 13:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Пульсова діагностика - тисячолітня історія.

Про те, що за пульсом можна довідатися те, як працюють печінка, кишечник, нирки та інші органи знали ще в глибоку давнину. Лікарі Індії, Китаю і Тибету протягом декількох тисячоліть розвивали мистецтво слухати пульсову хвилю.

Музика серця

Кровоносна система пронизує весь організм. Рух крові починається від шлуночків серця, потім по артеріях і капілярах досягає найвіддаленіших куточків тіла і повертається до передсердь по венах.

Розгалуженій кровоносній системі доводиться постійно реагувати на різні потреби організму, будь то фізична робота, коли потрібний притік крові до м’язів, будь то перетравлення їжі, коли потік крові направляється до шлунку.

Також кровоносній системі доводиться реагувати на всі запити від внутрішніх органів. Ця відповідь проявляється в тому, що серце змінює ритм: воно ніби прислуховується до внутрішніх органів і відразу перебудовується під їх потреби за допомогою центральної та автономної нервової системи, які збирають інформацію від усіх органів та систем.

«Вегетосудинна дистонія» - не діагноз

Головні болі, запаморочення, стискаючі болі в серці, серцебиття, напади паніки, безсоння, оніміння кінцівок, виражена загальна слабкість - кожна третя людина в світі страждає чи страждала на таку недугу. Аналізи та обстеження судин і серця суттєвих змін не виявляють. Пульсова діагностика виявляє індивідуальні особливості нервової регуляції органів і систем, що дозволяє зрозуміти причину таких порушень.

Де моя енергія?

«ВедаПульс» оцінює зміни серцевих циклів з точністю до мілісекунди, а утворений складний ритм піддається математичному аналізу. Предметом вивчення комп’ютерної пульсової діагностики є пульсограма — запис зміни частоти пульсу.

Ви можете побачити, який у вас запас життєвих сил, який баланс між втратою і поновленням енергії, яка швидкість біологічного старіння.

Аюрведа – стародавня наука про здоров’я та довголіття.

Давні знання говорять про те , що свідомість і тіло не тільки впливають один на одного, але й переходять один в одного. Разом вони формують комплекс розум-тіло. Різні проблеми здоров’я психосоматичні, тому, що розум і тіло неподільні. Розум — це внутрішня частина тіла, а тіло — оболонка розуму. Поділу немає. Тому в проблемах зі здоров’ям є дві сторони: не може бути здоров’я фізичного без психічного та навпаки. Не буває справжнього одужання без відновлення природньої гармонії розуму і тіла.

На консультації Ви довідаєтеся, який у вас тип конституції, які є відхилення в системах органів ще без ознак хвороби, а також значні відхилення.

Проблема зайвої ваги, нездорової шкіри і волосся, зниженого імунітету, хронічної втоми і розладів травлення вирішуються аж ніяк не хімічними препаратами.

Який рід діяльності і інтенсивність роботи вам підходить, який режим роботи і відпочинку, режим і характер харчування, щоб попередити характерні для вашого організму хвороби.

Підібрати харчові продукти, спеції і трави, які особисто для вас створять оптимальні умови для здоров’я і хорошого самопочуття.

Згідно з аюрведичною традицією, лікарські трави підбираються індивідуально і лікують організм, а не окремий орган. Трави також можуть бути неефективні або шкідливі, якщо не правильно вживаються.

Ви отримаєте результати досліджень і індивідуальні рекомендації в друкованому вигляді або (і) на електронні носії.

Запрошуєсо вас вивчати себе. Можна бути невігласом в медицині, але в питаннях здоров’я – не припустимо. Здоров’я - це перш за все просвіта і профілактика.

«Лікар лікує хвороби, а здоров’я слід здобувати самому», — написав визначний лікар, кардіохірург і винахідник, гуманіст і просвітник здорового образу життя Микола Михайлович Амосов.

Відгуки