Тернопільський обласний краєзнавчий музей

Відгуків 11
Тернопіль
площа Героїв Євромайдану, 3
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,СрВихідний
Вт,Чт,Пт,Сб,Нд10:00 - 17:00Без перерви

Інформація

Виставкова діяльність. Проведення презентацій, лекцій та конференцій.

Відгуки

Любов Кушнір (Ревізор)
Сподобалось
Гарне місце розташування ,центр,біля площі героїв євромайдану .збоку також є ресторан Мамонт.як доїхати до місця призначення ,виходимо біля коперативного коледжу ,це є
тролейбуси номер 1, 2,5,11.маршрутки 1а,3,11,15,25,27,30.
Біля зеленої церкви посуті ті самі,плюс ще тролейбус 10.
Краєзнавчий музей є великий ,має чотири прверхи ,на першому є каса і ознайомчі стенди про інформацію про майбутні виставки,заходи.
На другому поверсі розміщена експозиція відділу природи.
На третьому експозиція відділу стародавньої історії середніх віків нового часу
На четвертому відділ нової та новітньої історії
Тепер чуть про саму екскурсію по музею,в касі ми за 3 чоловік заплатили 150 гр. Екскурсію нам проводив Сергій Вікторович ,який гарно і доступно розказав про кожен відділ .якщо ви бажаєте зробити фотографії за то тоже треба доплатити в касі,по-моєму 45 гр.
Кожен відділ був цікавий і пізнавальний по свому,тут є на що подивитися .
Зайшовши в відділ природи ,вас зустріне великий скелет мамонта ( в ньому є пару справжніг деталей,решту все муляж)тут можете подивитися ,які були періоди (крейдовий період ,Силуїрский період та ін)типи лісів( це дуже цікаво грунт,підземні води,на якій глибині повинні бути,відповідають певному виді дерев,лісів)показані пори року як виглядає галявина,які в наших річках є риби,в лісах тварини та птахи.манекени звірів та птахів.звернула також увагу на закамянілі останки риб,та на інші знахідки археологічніих розкопок.
Відділ стародавньої історії,побачене які колись були люди ,їхні знаряддя праці ,одяг ,з чого їли,які вних були домівки, та багато чого ще цікавого
Відділ нової та новітньої історії це вже про світову війну,вишиванки,не бесна сотня та ато.також які були меблі( навіть досить в гарному стані)
Рекомендую відвідати .
Переглянути всі відповіді ()
Юлія Вайнер (Друг LIST'а)
Сподобалось
Гарне місце розташування. Незрозуміла будівля, схожа на елеватор. Іноді бувають цікаві виставки та заходи, але не вистачає піару та креативу. Є цікаві експозиції.
Переглянути всі відповіді ()
Мирослава Мехенді (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Ще будучи школяркою,регулярно всі класом ходили до краєзнавчого музею на різноманітні презентації та виставки. Сам музей представляє з себе величезну бетонну споруду,бетон і ззовні і всередині, біля входу стоїть декілька скульптур та посаджене деревце в честь Ігоря Герети. В основному виставковому залі зображена еволюція людства - починаючи від ер,закінчуючи машинобудуванням. Дуже зрозуміло та цікаво
Переглянути всі відповіді ()
Oksana Kulyk (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:
Просторі зали і багато різноманітних стендів. Також демократична ціна: 35 грн дорослий квиток. А найбільше: співвідношення на моделі грунтів, де черв'яки та кроти розміром з мамонта виходять 😂 Не сподобалось: Мало кисню, напевно рідко провітрюють приміщення. Загальне враження: Цікаво завітати та подивитися. Є 3 поверхи з експозиціями. На першому: давні часи (динозаври і т.д.) та навколишнє середовище і природа. На другому: середні віки. На третьому: сучасна історія та політика 😁
Переглянути всі відповіді ()
Anzhelika Zayanchukovska (Експерт)
Сподобалось
Хороший та цікавий музей. Знаходиться майже у центрі міста, біля «Мамонту».
Є кілька поверхів, де на кожному своя історія.
Розказано та показано про тварин; український стиль, як колись жили та виглядали українці; елементи війни та багато іншого.
Раджу всім відвідати цей музей!
Додаю фото✔️
Переглянути всі відповіді ()
Yury Chernov (Гурман)
Сподобалось
Памятаю ще в школі ходив туди на екскурсію, знаю що всі зазвичай ходять туди щоб подивитись на мамонта, дуже цікаві експонати, раджу туди зводити своїх дітей якщо вони там ще не були!
Переглянути всі відповіді ()
Serhiy Hlushko (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось:
Просторі зали і багато різноманітних стендів.
Також демократична ціна: 35 грн дорослий квиток.
А найбільше: співвідношення на моделі грунтів, де черв'яки та кроти розміром з мамонта виходять 😂
Не сподобалось:
Мало кисню, напевно рідко провітрюють приміщення.
Загальне враження:
Цікаво завітати та подивитися.
Є 3 поверхи з експозиціями.
На першому: давні часи (динозаври і т.д.) та навколишнє середовище і природа.
На другому: середні віки.
На третьому: сучасна історія та політика 😁
Переглянути всі відповіді ()
Іра Тарноруда (Перехожий)
Сподобалось
Після реставрації та оновлення деяких відділів музей став дуже цікавим. Потрапила туди у останню суботу місяця, виявилось, що це день відкритих дверей. Для загального розвитку рекомендую відвідати, бо це дійсно цікаве місце. Деякі виставки вражають настільки, що забуваєш, що ти знаходишся у маленькому місті Тернополі.
Переглянути всі відповіді ()
Валентина Петришин (Визнаний експерт)
Сподобалось
Ще колись бувала у цьому музеї.Все досить цікаво,є декілька ввіділів музею.Дуже цікаві виставки.Дуже гарний музей для загального розвитку,зацікавлює не тільки дітей а й дорослих.
Переглянути всі відповіді ()
Nadin Mydriivska (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось:Чудові працівники в музеї, багаті й цікаві експозиції, хороший рівень! Варто побувати кожному, а тернополянам особливо!!!

Переглянути всі відповіді ()
скажіть будь ласка а в пятницю 8 березня музей буде працювати?
Переглянути всі відповіді ()