Пан Коцький

Пан Коцький - фото
Відгуків 1
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд09:00 - 21:00Без перерви

Інформація

Зварити пельмені чи вареники — значить отримати чудовий ситний обід чи вечерю. Це не просто смачно, але й дуже швидко. Але навіть ці страви не завжди можна «знайти» вдома та й на приготування вам не вистачає часу та сил. Щоб вирішити ці проблеми, ми організували доставку. Тепер, щоб отримати порцію гарячих, натуральних, апетитних пельменів або вареників, досить просто набрати наш номер телефону.

При цьому ви отримаєте продукт ручної ліпки, домашньої якості, а не магазинної: ми не купуємо готову продукцію у постачальників, а виробляємо її самі. Цим гарантується відсутність будь-яких замінників м'яса, шкідливих хімікатів та інших «штучних добавок».

Натуральні пельмені, вареники, млинці можна замовити в необмеженому розмірі. Це стане в нагоді в випадку, якщо ви вирішите сформувати деякі запаси продукту в своєму холодильнику.

Наші кухарі виготовляють їх вручну, з добірних свіжих інгредієнтів. Щоб виключити псування продукції, ми не допускаємо тривалого зберігання. Для цього вся продукція ліпитьсяневеликмлинці

 

 

ртіями, які швидко розпродуються. Саме так ми досягаємо того, щоб ви отримували тільки по-справжньому свіжий продукт.

Не варто голодувати або «давитися» бутербродами: замовити якісну та смачну продукцію з доставкою — це просто.

Готуємо:

  • пельмені;
  • вареники;
  • млинці; 
  • циполіни; 
  • крученики. 

Відгуки