Рівне Євро Інформ

Рівне Євро Інформ - фото
Відгуків 7
Рівне
вулиця Адама Міцкевича, 32, офіс 71
(Готель "Мир", 7 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Сьогодні, через певні економічні проблеми в Україні багато наших співвітчизників шукають кращої долі в інших країнах світу. Адже, працевлаштування за кордоном — чудовий спосіб заробляти достойно та реалізувати себе у професійній сфері. Інформаційно-консультаційний центр з працевлаштування за кордоном допоможе вам реалізувати ваші мрії про роботу за кордоном. Безліч актуальних вакансій, візові та транспортні послуги… Це те, що ми пропонуємо клієнтам для їхнього успіху.

Отож, чим станемо вам у пригоді? Пропонуємо:

  • роботу в Чехії, Словаччині для жінок, чоловіків у різних сферах;
  • допомогу у відкритті різних видів віз до Чехії, Польщі та до ряду інших країн, кваліфікований візовий супровід;
  • пасажирські перевезення комфортабельним автобусом за напрямком Рівне-Прага.

Чому ми? Наші переваги:

  • Пропонуємо справді актуальні та вигідні варіанти працевлаштування за кордоном;
  • Підбираємо вакансії індивідуально, враховуючи побажання, можливості та потреби клієнта;
  • Працюємо максимально оперативно, а інформація яку надаємо щодо вакансій є свіжою та актуальною;
  • Знаємо тонкощі відкриття візи до різних країн, тому, завдяки нам, ви отримаєте візу швидко та легко;
  • Поїздки з нами є безпечними та комфортними: перевезення здійснюють досвідчені водії, а транспорт є сучасними та зручним.

Зробіть свій крок до успіху й достатку сьогодні! З нами це так просто…

Відгуки

Рівне Євроінформ   Рівнеєвроінформ   Пасажирські Перевезення За Кордон   Пасажирські перевезення   Працевлаштування за кордоном   Візи, візова підтримка   Перевезення пасажирів   Перевезення людей   Робота за кордоном   Агенція з працевлашування за кордоном   Агентство з працевлашування за кордоном   Віза   Відкрити візу   Оформити візу   Відкриття візи   Cdelat cheshskyy vizu   Robota v cexii   Robota za graicoij   Robota za kordonom   Sdelat vizu   Інформаційно консультаційний центр   Віза в польщу   Віза в чехію   Візи   Візи в чехію   Візова допомога   Візова підтримка   Вакансії в празі   Вакансії в чехії   Виза   Визи   За кордоном   Знайти роботу   Зробити візу в польщу   Зробити візу в чехію   Консультація   Маршрутка до праги   Маршрутка з праги   Найти работу в чехии   Підібрати роботу за кордоном   Перевезення до праги   Працевлаштування   Работа в чехии   Работа за границей   Работа за рубежом   Робота   Робота в празі   Робота в чехії   Робота за границей   Робота закордоном   Робота прага   Сделать визу   Сделать польскую визу   Сделать чешскую визу  
Показати більше