Вишивка від ГаліВойтон

Вишивка від ГаліВойтон
Луцьк
вулиця Карпенка-Карого, 1
(ТЦ "Ювант", 71 контейнер)

Інформація

Сьогодні українська вишиванка — це не просто елемент гардеробу. Це візитівка цілої нації, це символ відродження та симбіоз багатовікових традицій. Сучасні майстри-вишивальники, перейнявши досвід попередніх поколінь, удосконалюють своє ремесло, запроваджують нові технології, використовують модерні техніки та матеріали. Це дозволяє створювати вишиті вироби, що заслуговують світового визнання, вироби які є справжніми шедеврами у світі одягу.

Вишукана й оригінальна сукня з елементами вишивки для нареченої чи святковий вишитий костюм для нареченого, стильні аксесуари декоровані вишивкою, вишите вбрання «на щодень» чи для особливої події, для дорослих або дітей, красиві вишиті картини або ікони, що стануть достойною окрасою внутрішнього простору у різних приміщеннях… При наявності фантазії ви найдете сотні застосувань для вишивки та зможете мати справді ексклюзивне вбрання чи елементи декору. Впустіть красу в своє життя з «Вишивкою від Галі Войтон». Вироби цієї майстрині вразять вас своєю оригінальністю, стильністю та різноманітністю.

До ваших послуг великий вибір:

  • Чоловічих, жіночих чи дитячих вишиванок;
  • Суконь вишитих виключно нитками або вишитих бісером;
  • Іншого вишитого вбрання для жінок, чоловіків та дітей;
  • Вишитих бісером картин та схем для вишивання картин бісером;
  • Заготовок для вишивання.

Переваги «Вишивкою від Галі Войтон»:

  • Великий вибір готових вишитих виробів, а також можливість замовити ексклюзивний вишитий виріб на замовлення;
  • Висока якість вишитих виробів, їх довговічність та практичність;
  • Доступність цін на всі, представлені товари.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Вишивка від галі войтон   Вишитий одяг   Вишивка   Сувеніри, подарунки   Вишиванка   Вишиванки   Вишивки   Вишиті сорочки   Вишиті рушники   Сувенір   Подарунок   Сувенірна продукція   Подарункова продукція   Магазин подарунків   Вишиванка   Вишиванка з бісеру   Вишиванки   Вишиваночка   Вишивка   Вишивка від галівойтон   Вишиті картини   Вишиті картини з бісеру   Вишиті рушники   Вишита рубашка   Вишита сорочка   Вишитий одяг   Вишитий рушник   Волинський сувеніржіноча вишита сукня   Де купити заготовку до вишиванки   Дитяча вишиванка   Жіноча вишиванка   Заготовки для вишивання   Замовити вишивання сорочки   Картини   Картини вишиті   Картини з бісеру   Кравецькі додатки   Купити вишиванку   Купити сувенір   Плаття вишите   Подарунки   Ручна робота   Сорочка   Сорочка на замовлення   Сорочки з бісеру   Сувеніри   Сувенірна продукція   Схема для вишивання   Товари для рукоділля   Чоловіча вишиванка  
Показати більше