Медичний центр "Клініка професора Стефана Хміля"

Клініка професора Стефана Хміля - фото
Відгуків 14
Тернопіль
вулиця Митрополита Андрея Шептицького, 1Б
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 19:00Без перерви
Сб09:00 - 17:00Без перерви
НдВихідний
Тернопіль
вулиця Софії Стадникової, 9
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 20:00Без перерви
Сб09:00 - 16:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Медичний центр "Клініка професора Стефана Хміля" — приватний медичний заклад, що надає багатопрофільні діагностичні та лікувальні послуги, застосовуючи найсучасніші підходи діагностики та лікування.

   За допомогою сучасного діагностичного обладнання Ви зможете пройти комплексне і різнопланове обстеження, отримати консультації спеціалістів, а відповідальне ставлення персоналу та приємна атмосфера в клініці  викличуть у Вас тільки позитивні емоції. Наша клініка розташована в центрі міста, а графік роботи  дає можливість звернутися до нас в зручний для Вас час.

У нашій клініці до ваших послуг:

  • лікарі з високим рівнем професійної підготовки та багаторічним практичним і науковим досвідом;                 
  • сучасне медичне та лабораторне обладнання, що відповідає світовим стандартам;
  • отримання комплексних послуг в одному медичному закладі;
  • можливість ранньої діагностики та профілактики захворювань;
  • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
  • гарантія конфіденційності.

 

У Медичному центры «Клініка професора СтефанаХміля» до послуг пацієнтів: лікарі з високим рівнем професійної підготовки та багаторічним практичним і науковим досвідом; сучасне медичне та лабораторне обладнання, що відповідає світовим стандартам і дозволяє повністю реалізувати професійний потенціал наших спеціалістів; отримання комплексних послуг в одному медичному центрі; індивідуальний підхід до кожного пацієнта; гарантія конфіденційності.

Лікарі-репродуктологи Медичного центру зроблять все можливе, щоб щастя материнства відчула кожна жінка, котра звернеться за допомогою до нас. Ми працюємо для того, щоб кожна сім’я отримала шанс та можливість почути крик своєї дитини. Лікування безпліддя здійснюється за допомогою сучасних методів, що довели свою ефективність, серед яких застосовуються: індукція овуляції, внутрішньоматкова інсемінація, екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ + ІКСІ), донація ооцитів, сурогатне материнство.

Медичний центр  «Клініка професора С. Хміля»  надає можливість кожній сім’ї, що зіткнулась з проблемою безпліддя, шанс на її усунення. При використанні сучасних допоміжних репродуктивних технологій можливість настання вагітності для жінки зростає в десятки або навіть і в сотні разів. Отож, не варто розчаровуватись і залишатись із проблемою наодинці, а слід звернутись до висококваліфікованих фахівців, які допоможуть досягти бажаного.

Медичний центр «Клініка профессора С. Хміля» нагороджений почесною грамотою Української асоціації репродуктивної медицини за вагомий внесок в розвиток і впровадження методик допоміжних репродуктивних технологій в Україні, багаторічну плідну працю і високий професіоналізм та відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 «Системи управління якістю. Вимоги», фіналіст Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) — «100 кращих товарів України» 2011 переможець регіонального рівня у номінації «Послуги»  послуги лікувальні та багатопрофільні діагностичні, переможець "Народного бренду 2017". у номінацій "Кращий медичний заклад."

Відгуки