Острівок здоров'я

Острівок здоров'я - фото
Тернопіль
вулиця Митрополита Андрея Шептицького, 23Б
(ТЦ "Сотерія")
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб10:00 - 17:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Одна з головних цінностей, які ми маємо, - це наше здоров'я !

Будь-яка людина може про що-небудь думати, мріяти , чим-небудь займатися тільки тоді, коли він здоровий ! Якщо людина хвора або нездужає, то всі його думки і турботи пов'язані з поліпшенням самопочуття. Все інше - відходить на другий план!
У багатьох торгових центрах України Ви можете зустріти салони-магазини з вивіскою «Острівець здоров'я» , в яких представлені широкий асортимент масажерів і масажних крісел. Усміхнені молоді люди запрошують Вас зайти і спробувати той чи інший масажер. При цьому вони виявляють щирий інтерес у тому, щоб допомогти Вам усвідомити що Ваше здоров'я та здоров'я Ваших близьких - це досить простий, але важкий вибір, відповідальність за який багато в чому лежить на Вас самих!

Як правильно харчуватися, як перемогти малорухливий спосіб життя і стреси, як знайти гармонію з самі собою - все перебувати у сфері Вашого рішення і може допомогти Вам вести повноцінний здоровий спосіб життя! Відповіді на ці питання поряд з конкретними рішеннями, що допомагають відразу поліпшити Ваше самопочуття, Ви зможете отримати на «Острівці здоров'я»! Адже «Острівець здоров'я» якраз і покликаний допомогти Вам зробити перші кроки в напрямку здорового способу життя або ж підтримати Вас у Вашому правильному виборі!

Компанія ТОВ «Островок здоров'я» - лідер на ринку України з продажу масажного обладнання. Сьогодні фірмові салони - магазини представлені в більш ніж 40 містах України. Оригінальні функції та інноваційні матеріали масажерів і масажних крісел потрапляють в Україну завдяки співпраці з одним з лідерів ринку велнес обладнання - компанією «Wellness System Technology Limited», Великобританія.

Щорічно клієнтами компанії стають понад 20 тисяч осіб , а клієнтська база компанії в Україні перевищила 100тисяч чоловік! Тисячі відгуків людей, які поліпшили своє здоров'я за допомогою масажерів і масажних крісел компанії! Регулярні рекламні акції та системне навчання консультантів на «Острівцях здоров'я» забезпечують індивідуальний підхід і високий рівень сервісу для кожного відвідувача! Можливість ознайомитися з масажним обладнанням і зробити сеанс якісного масажу абсолютно без оплати! Висока якість обладнання і розгалужена системи післяпродажного сервісу, яка покриває майже всі обласні центри!

Дипломи та нагороди з численних виставок і конкурсів. Соціальні проекти та підтримка дитячих будинків та лікувально - профілактичних установ.

Кінцевою метою всіх цих дій є одне: щоб наша нація була здоровою! Адже місія компанії: здоров'я нації через служіння людині!

Відгуки