Магазин "За Динамо"

Відгуків 6
Тернопіль
Вулиця 15 квітня, 9
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:30 - 18:00Без перерви
Сб09:30 - 14:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Роздрібний продаж спортивного інвентарю. Гуртовий продаж косметики для волосся ТМ "Новель".

Відгуки

Ашот Оганисян (Гурман)
Нейтрально
Сподобалось:Магазин знаходиться по вул. 15 Квітня, вивіска дуже непомітна так як знаходиться магазин у житловому будинку, через дорогу від базарчику. Ціни доволі дешеві, асортимент товарів великий як на такий магазин.
Не сподобалось:Продавці не сильно розбираються на тих чи інших товарах.
Загальне враження:Непоганий магазин щоб прикупити собі спорт інвентар.
Переглянути всі відповіді ()
світлана масікевич-миц (Друг LIST'а)
Сподобалось
Магазин "За Динамо" знаходиться за адресою вул.15 Квітня ,9 у житловому будинку, вивіска не дуже помітна тому можна орієнтуватись по інших закладах,а саме ,поряд Оптика,медтехніка.Поруч декілька зупинок громадського транспорту.Графік роботи з 9.30 до 18.00 год. , а у суботу з 9.30-14 год.Магазин займає досить таки малу площу.Товару багато,проте продавці-консультанти залюбки нададуть професійні поради що до вибору.Магазин з великим вибором спортивних товарів для різного виду спорту:гімнастики,футболу,боксу,плавання,волейболу,баскетболу,флорболу і інш.Особисто купувала дитині все для плавання.Шапочки для плавання від 120 грн.Окуляри для плавання в залежності від якості від 160 грн .купальник
близько 200грн.
Кросівки за призначенням (для тренуванням в тренажемному залі,для бігу,для різних видів спорту,просто для прогулянок) ціни від 895 грн.Спортивні костюми близько 1000 грн.Магазин «За Динами» пропонує одяг для занять футболом, баскетболом, волейболом, для тренувань, для виступів спортсменів та для повсякденного використання. Продукція зручна та практична та допомагає не лише добиватися хороших результатів, але і отримувати задоволення від занять спортом. При цьому ви отримаєте естетичне задоволення від вигляду вашого костюму та почуватимете себе впевнено. Для кожного виду спорту консультанти-продавці магазину допоможуть підібрати комплект одягу.У магазині можна придбати різного виду нагороди,медалі,кубки для переможців та учасників різного виду змагань..Тому завітайте,по потребі у магазин "За Динами".
Переглянути всі відповіді ()
Амір Пенцак (Перехожий)
Не сподобалось
Продавці не розбираються у спорттоварах, а також немають поняття про ту чи іншу річ.Наприклад:коли я прийшов туди,я сказав "чи є у вас галіностопи",вони мені почали показувати захист для ніг .Про що з гими гоаорити далі?
Переглянути всі відповіді ()
Христина Боднарук (Перехожий)
Сподобалось
Нормальний магазин, все дешево)))
Переглянути всі відповіді ()
є капи на бокс
Переглянути всі відповіді ()
магазин класний, але малийц вибір інвентарю
Переглянути всі відповіді ()
Косметика та парфумерія   Спортивне спорядження   Косметика   Парфумерія   Парфуми   Декоративна косметика   Туалетна вода   Духи   Спортінвентар   Спортивний інвентар   Спортивні товари   Гуртовий продаж косметики для волосся новель   Де купити косметику для волосся   Де купити спортивний інвентар   Де можна купити косметику для волосся   Де можна купити спортивний інвентар   Де можна придбати косметику для волосся   Де можна придбати спортивний інвентар   Де придбати косметику для волосся   Де придбати спортивний інвентар   Косметика для волосся   Косметику для волосся де купити   Косметику для волосся де можна купити   Косметику для волосся де можна придбати   Косметику для волосся де придбати   Косметику для волосся купити   Косметику для волосся придбати   Купити косметику для волосся   Купити спортивний інвентар   Маска на волосся   Придбати косметику для волосся   Придбати спортивний інвентар   Спортивний інвентар де купити   Спортивний інвентар де можна купити   Спортивний інвентар де можна придбати   Спортивний інвентар де придбати   Спортивний інвентар купити   Спортивний інвентар придбати   Шампунь  
Показати більше