PEONY Flower House

PEONY Flower House - фото
Відгуків 1
Івано-Франківськ
вулиця Мельника, 20
(Квітковий ринок, магазин №18)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд07:30 - 24:00Без перерви

Інформація

Сьогодні нічого не затримується на місці надовго — як і «квітково-букетна мода». І саме тому, наші флористи не просто якісно виконують свою роботу, але й роблять все для того, щоб наші роботи були оригінальними, стильними, цікавими та захоплюючими. Тож не дивно, що у нас працюють справді творчі люди, які не просто ламають стереотипи, але й поєднують непоєднуване так, щоб це виглядало справді красиво і щоб людині захотілося купити композицію на подарунок. Щоб такий подарунок зміг здивувати, вразити, зачарувати.

Ми робимо букети і квіткові композиції для вас і ваших близьких, підбираючи оригінальні та свіжі квіти. Наші букети не повторюються — всі вони індивідуальні, як і люди, яким вони призначаються. І головне, що ми на цьому не зупиняємось, адже пропонуємо дуже цікаві ідеї створення букетів. А в наш час доводиться задіяти фантазію на всі 100%, щоб здивувати вимогливого клієнта.

У нас представлений великий асортимент різних видів троянд, екзотичних квітів та додатків до них. Ми йдемо в ногу з флористичними тенденціями, тому у нас перших з’являються усі новинки квіткової індустрії.

Ми по-справжньому любимо те, що робимо, і вкладаємо всю душу в кожну зі своїх робіт, тому всі наші букети наповнені теплом і позитивними емоціями, які ми будемо дуже раді розділити з вами.

Ми пропонуємо:

  • послуги флориста;
  • доставку квітів та подарунків по місту.

З нами завжди добре співпрацювати:

  • ми маємо майже необмежену фантазію і здатні здивувати навіть «бувалого»;
  • оригінальність — наше друге ім’я. Адже ми хочемо, щоб кожен наш букет тішив не тільки красою, але й думкою про те, що його створювали спеціально для людини;
  • запитаєте чи працюють ту професіонали? Ба, навіть більше, справді творчі люди з непересічним мисленням та баченням прекрасного — дозвольте нам допомогти вам потішити близьку та рідну людину справді прекрасним букетом;
  • ми здатні покращити настрій майже кожному;
  • в наявності завжди велика кількість екзотичних квітів;
  • ми не визнаємо нічого, окрім свіжих, свіжих і ще раз свіжих квітів з усіх куточків світу;
  • і ціни зовсім не лякають. Переконайтесь самі.

Даруйте дорогим людям приємні емоції та враження. Нехай їм завжди буде, що згадати.

Відгуки