ПрАТ "Тернопільміськгаз"

Відгуків 5
Тернопіль
Вулиця Митрополита Андрея Шептицького, 20
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт08:00 - 17:0012:00 - 13:00
Пт08:00 - 16:0012:00 - 13:00
Сб,НдВихідний
Тернопіль
Вулиця Олександра Довженка, 14а
+38 (0352) 51-51-26 (Диспетчерська)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд00:00 - 24:00Без перерви

Інформація

Послуги по газопостачанню. Встановлення газових лічильників та збір показів від споживачів.

Відгуки

Катя Божко (Активний користувач)
Не сподобалось
Не привітні люди тут працюють.
Не сподобалось: Запитати у працівників на рахунок показників,чи будь якого питання вони натомість починають відсилати до інших віконець,де на ті ж питання вони роблять теж саме що і попередні. Праціники хамовито ведуть. Була ситуація прийшла стою в черзі щоб хоч щось допитатись,так на томість щоб відповісти ,праціники сидять розмовляють між собою,і всерівно що людина стоїть говорить до неї пробує запитати.Також ставлять показники які не співбадають з тими які подавала.

Загальне враження:просто ужасне обслуговування.
Переглянути всі відповіді ()
Julli Alex (Ревізор)
Не сподобалось
Будь які газові питання по місту можуть надати у цьому комунальному закладі
Обслуговування: Дуже часто у саме таких канторах не виховані працівники і цей заклад не виключеня. Якщо ти і зеленого поняття не маєш про свої нарахування то щоб щось зрозуміти потрібно пройти невеличкий шлях аби там тобі щось пояснили, адже манера спілкування не найкращої якості і бажає від себе більшого. Бували неоднаразово ситуації коли працівникам потрібно добре ще пояснити що до чого, бо як не маєш якоїсь справки одразу тебе посилають але якщо у тебе цієї справки і не може бути бо є інша яка теж є дійсна то ніхто в цьому не розбирається. Компетентність наче є але мізерна, і бажає кращого. Загалом працівники не привітні, і кожен похід псує настрій.
Обслуговування: При планових перевірках приїжають чоловіки, і виконують добре свою справу, якщо потрібно труби замінити в інше положення або щось інше зробити то виконують добре, от тільки проблема в іншому, потрібно своєчасно писати заяви і описувати що ти хочеш. Тому думаю що варто ще багато чого змінювати у Тернопільміськгаз.
Інші особливості: Подобається сайт на якому все чітко можна подати про показники, можна подивитись як ведеться рахунок, скільки витрачено газу, скільки потрібно оплатити і інші особливості, це мабуть найкраще вирішення що може бути для споживачів
Загальне враження: Подавайте показники вчасно і не будете ходити до тих стрьомних тьоток з підняттям питання нарахунок космічних цифр у рахунку
Переглянути всі відповіді ()
Оксана Іванчишин (Користувач)
Не сподобалось
працівники міськгазу нараховують неіснуючі показники . в квартирі де я не проживаю і маю лічильник вони щомісяця начисляють по 750 грн. хоча я газом не користюсь бо в квартирі не живу. звичайно моя вина є що я не подавала показники вчасно - але платити 6000 грн за газ що я не спожила це неподобство.заяву писала і показники знімав працівник з міськгазу але перерахунку не зробили. скільки можна ходити.чи є совість у вас. люди получають копійки а ви на них заробляєте.безсовістні.
Переглянути всі відповіді ()
Liudmyla Havrysh (Перехожий)
Не сподобалось
На Шептицького в 102 кабінеті, завжди сидить не привітний персонал . Виховну роботу треба проводити з працівниками.
Переглянути всі відповіді ()
Звертаюся до керівництва Тернопільгазу із проханням провести із працівниками котрі приймають від населення по телефону показники лічильників відповідні виховні роботи. Їхні кваліфікаційні здібності не відповідають роботі, яку вони начебто виконують, а при перших фразах по телефону проявляється агресія і явне хамство. Невже вони вправі кричати до споживачів, платіть бо відключимо, таким тоном, як до собаки. Де етика спілкування, де повага, невже якщо показники подає мешканець села то можна похамити, покричати. Бардак та й годі. Надіюся на ваше розуміння даної проблеми і її вирішення, бо дуже хотілося б обмежитися відзивом на сайті, і не подавати офіційної скарги на окремого працівника у ваш орган, що могло б в подальшому призвести до його звільнення з займаної посади.
Переглянути всі відповіді ()