АЛЬП-ПРОМБУД

АЛЬП-ПРОМБУД - фото
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

ТОВ «АЛЬП-ПРОМБУД» — це спеціалізована будівельна компанія, напрямками діяльності якої є будівництво та продаж житлових будинків, комерційних та промислових споруд, тощо. Компанія «АЛЬП-ПРОМБУД» працює та розвивається в будівельній галузі з 2012 року. В нашій компанії працюють висококваліфіковані фахівці, які володіють теоретичними знаннями та багатолітнім досвідом практичної роботи в будівельній галузі.

Важливим показником надійності компанії «АЛЬП-ПРОМБУД» є те, що при виконанні робіт, ми завжди дотримуємось всіх європейських стандартів. Компанія «АЛЬП-ПРОМБУД» розвивається і презентує свої об'єкти котеджів в стилі альпійського Шале, що успішно розбудовується в Тернополі та за межами міста.

Основна перевага нашої компанії — це командне вирішення поставлених завдань, індивідуальний підхід до кожного об'єкту, зокрема, пріоритетом для керівництва компанії є не кількість, а якість.

Наша компанія орієнтована як на великі державні так і на приватні замовлення.

У розпорядженні нашої компанії є сучасна будівельна техніка та надійне устаткування провідних фірм, які дозволяють нам виконувати роботи великих обсягів будь-якої складності.

Одна з видів діяльності нашої компанії є, виконання висотних робіт підвищеної небезпеки з використанням індивідуальних засобів страхування (промальп). За допомогою цього методу, наші промислові альпіністи можуть дістатися до різних важкодоступних місць, та виконати висотні роботи різного рівня складності.

Відгуки