Кабінет уролога-андролога

Кабінет уролога-андролога - фото
Відгуків 2
Луцьк
проспект Відродження, 30
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Часто суспільством нав’язуються стереотипи, що справжні чоловіки не плачуть та нічого не бояться. Однак вони бояться. А ще вони хворіють. І, на жаль, якщо захворювання делікатне, чоловіки бояться зізнатися в наявності проблеми. Наша ментальність не дозволяє визнати наявність проблем, пов’язаних з передчасною еякуляцією, імпотенцією, простатитом або нетриманням сечі. Нам важко сказати про існування венеричних захворювань. Декого лякає почуття хибного сорому. Інші нехтують кваліфікованою медичною допомогою через черги до лікаря у державних поліклініках або непомірні ціни в приватних медцентрах. Таким чином, через власний страх хворого або через його небажання звертатися до лікаря, йому та його проблемі не надають належної уваги, вчасно не діагностують ряд захворювань і відповідно, не лікують їх. Повірте, наслідки такої недбалості можуть бути жахливими.

Тому настав час «подивитися своїм проблем у вічі» й довірити турботу про своє чоловіче здоров’я кваліфікованим фахівцям. У кабінеті уролога – андролога вам нададуть профсеійну медичну допомогу, щоб ви назавжди забули про такі неприємності як загальні захворювання сечостатевої сфери, проблеми чоловічого безпліддя, хронічний простатит чи еректальна дисфункція. Тут, також, подбають про дітей з вродженими аномаліями й відхиленнями в розвитку статевої сфери. Щоб кожен міг жити повноцінним життям.

Лікар Кудрик Микола Миколайович надає спеціалізовану допомогу з лікування:

 • імпотенції (еректальної дисфункції) та передчасної еякуляції;
 • безпліддя;
 • порушень оргастичних відчуттів у чоловіків, жінок;
 • захворювань щитоподібної залози;
 • надмірної ваги тіла (ожиріння, метаболічного синдрому);
 • захворювань кишково-шлункового тракту, холециститу, хронічного панкреатиту;
 • гельмінтозу різного генезису;
 • цукрового діабету;
 • артритів, артрозів;
 • гострих і хронічних циститів, пієлонефриту;
 • простатитів, аденоми передміхурової залози;
 • вірусу папіломи людини, бородавок.

Також лікар проводить ранню діагностику й профілактику онкологічних захворювань;

Завдяки високому професіоналізму та наявності спеціалізованого устаткування, медики кабінету уролога-андролога мають змогу проводити різноманітні лабораторно-діагностичні дослідження, проводити лікування новітніми методами. Також тут вам запропонують альтернативні методи лікування, такі як фітотерапія, магнітотерапія чи лазеротерапія тощо.

Основним завданням медиків є досягнення успішних результатів у лікуванні пацієнтів. І, щодня, вони досягають своє мети. Щодня, завдяки старанням персоналу кабінету уролога-андролога, хоча б одна людина стає здоровою та більш щасливою…

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Mark Sho Matveev: (Ревізор)
Не сподобалось
Обратился с проблемой. Ни какого осмотра, ни каких определяющих заболевание вопросов, только озвучивание цены за анализы, которые, как в итоге оказалось,  и не нужны были вовсе. Предвзятое отношение к неординарному внешнему виду.  Вывод - хотят срубить денег. Визит к этому врачу напомнил визит на СТО. У вас тут краник потек, фильтр поменять, поршни и пошло поехало.

Відповісти:

Mark Sho Matveev,
Mark Sho Matveev, 
Переглянути всі відповіді ()
Танюша Приймачук: (Користувач)
Не сподобалось
Не сподобалось:
Прочитавши попередній коментар навіть добавлять нічого і не треба бо це все повна ПРАВДА! Звернулись з чоловіком з однією проблемою а він почав шукати інші ті що йому вигідні проблеми, лікування і лікарські препарати він продає сам за такі космічні ціни так як і аналізи. Я не раджу приходити до такого горе лікаря вищої категорії (сам себе любить похвалити і сказати що такого лікаря в цілій Волинський області немає)

Відповісти:

Танюша Приймачук,
Танюша Приймачук, 
Переглянути всі відповіді ()