Intermezzo mobile massage

Intermezzo mobile massage - фото

Інформація

«Бичем» 21 століття медики вважають «сидячу» роботу та малорухливий спосіб життя. Адже, вони призводять до таких серйозних розладів, як деформація хребта, болі в спині, ожиріння, мігрені, неправильна робота різних внутрішніх органів. Проте, навіть якщо ви належите до групи ризику, не поспішайте засмучуватися. У «Intermezzo mobile massage» знають, як покращити здоров’я, самопочуття та зовнішній вигляд офісних працівників, IT-спеціалістів та інших людей, що не мають змоги регулярно займатися спортом. Тут вам запропонують чудову альтернативу — якісний масаж, який називають спортом для ледачих.

Масаж — це ідеальний спосіб розслабитися, відпочити від щоденних турбот, покращити свою фізичну форму та позбутися ряду захворювань. Масаж є корисним для людей різного віку, з різною фізичною підготовкою та станом здоров’я.

«Родзинкою» «Intermezzo mobile massage» є те, що, окрім традиційного масажу, ми пропонуємо експрес-масаж. Такий вид масажу може проводитися навіть в час обідньої перерви на роботі. Він сприяє духовному та фізичному відродженню працівника. За, порівняно нетривалий сеанс, людина відновить свої сили та зможе виконувати роботу ефективніше.

Команда молодих, енергійних, проте досвідчених і вправних спеціалістів «Intermezzo mobile massage» пропонують:

  • консультування травматолога і масажиста;
  • індивідуальний підбір оптимального виду масажу для вас;
  • масажні послуги: виконуємо різні види масажу, зокрема й експрес-масаж.

Довіртеся професіоналам «Intermezzo mobile massage» та насолоджуйтеся відмінним самопочуттям та міцним здоров’ям!

Відгуки