Colorful style

Colorful style - фото
Івано-Франківськ
вулиця Галицька, 34/1, офіс 3
(3 поверх)

Інформація

Серед безлічі пропозицій готового одягу інколи важко підібрати оригінальні та ексклюзивні моделі, які б підкреслювали індивідуальність, дарували неповторний вигляд. Відмінним варіантом є замовлення одягу у професіоналів. Майстерні кравці та швачки втілять в життя ваші особливі мрії та плани, підкреслять переваги фігури, розроблять цікавий дизайн виробу.

Якщо ви шукаєте гарне та стильне вбрання, звертайтеся до професіоналів ательє індивідуального пошиття «Colorful style». Тут працюють справжні фахівці швейної справи, талановиті дизайнери, які мають значний досвід та володіють сучасними методиками створення цікавого модного одягу.

Ми допоможемо вам пошити особливу сукню на святкування дня народження чи випускний вечір, весільне вбрання чи одяг для дружок, повсякденні речі. А також, спеціалізуємося на якісному ремонті ваших улюблених речей. Звузити чи розширити одяг, полагодити фурнітуру, вкоротити виріб — ці та багато інших задач для нас будуть легкими та приємними. Ми радо допомагаємо повернути відмінний стан вашим улюбленим предметам гардеробу.

Послуги нашого ательє включають:

  • ремонт та пошиття одягу;
  • послуги дизайнера;
  • продаж та пошиття постільної білизни.

«Colorful style» стане чудовим помічником для вас та вашої родини.
 

Відгуки