Калина Консалт

Калина Консалт - фото
Відгуків 5
Івано-Франківськ
вулиця Січових Стрільців, 23, офіс 301
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Ми допомагаємо існувати бізнесу в Івано-Франківську: реєструємо, консультуємо, вирішуємо проблеми з податковими ризиками і беремо на аутсорсинг бухоблік. «Калина Консалт» - це компанія, де будь-яке питання клієнта розглядається з позиції двох фахівців відразу: бухгалтерів та юристів. Ми працюємо по всій Україні незалежно від сфери та масштабу вашої компанії зможемо допомогти в питаннях податкової безпеки і податкового планування.

Щоб вам було легше керувати бізнесом і приймати глобальні рішення, ми беремо на себе роль експерта і радника:

  • аналізуємо, які є тонкі місця у фінансовій структурі
  • рекомендуємо, що зробити, щоб не бути в чорному списку контролюючих органів і як взагалі уникнути їх пильної уваги, бути на хорошому рахунку у них
  • допомагаємо захистити бізнес в умовах нестабільності, розмитих законодавчих формулювань і змін юридичних рамок
  • актуалізуємо податкову базу, щоб при дотриманні законодавства не загнати бізнес у глухий кут
  • сперечаємося з податковою: знаємо, вміємо, практикуємо.

Також ми можемо забрати і паперову тяганину: кадрове діловодство, бухгалтерський і податковий облік, розрахунок заробітної плати. Все це спрощує нашим клієнтам життя: вони просто виносять за штат витратні функції і економлять на цьому гроші, час, увагу і робочі місця.

Ми знаходимося в Івано-Франківську, але працюємо і з віддаленими клієнтами незалежно від послуги і проекту: віддалено, якщо це бухгалтерські послуги, з виїздами - якщо юридичні або податкові.

Чи можемо стати і субпідрядниками для колег з інших міст. На цьому вони також економлять свої виробничі ресурси і разом ми забезпечуємо клієнтам оптимальні варіанти якісного рівня послуг.

Вибираючи нас як партнерів, клієнти відчувають ВПЕВНЕНІСТЬ і СПОКІЙ за свої цифри, за свої гроші. Вони розуміють, що ми - з нашим трепетним ставленням до роботи - вникнемо і перевіримо наскільки ретельно, наскільки це необхідно, щоб вони сміливо та гордо могли рекомендувати нас своїм партнерам.

Відгуки