Каміни та енергозберігаюче опалення

Каміни та енергозберігаюче опалення - фото
Відгуків 2

Інформація

Ще до 19-20 століття люди користувалися печами, камінами та грубками для обігріву власної оселі та приготування їжі. Сьогодні ж більшість людей перейшли на автономне опалення, тому потреба у печах та грубках відпала. Каміни, печі та грубки сьогодні користуються популярністю швидше задля задоволення естетичних смаків, адже так приємно, коли весело палахкотить вогник та потріскують дрова в каміні. А що й говорити про смак їжі, приготованої в справжній печі.

Каміни створюють відчуття домашнього затишку, дарують комфорт та сімейне тепло. Сьогодні існує безліч моделей камінів з широким різноманіттям дизайнів, кольорів та текстур, тож ви без проблем зможете обрати саме той, який чудово впишеться у ваш інтер’єр.

Магазин «Каміни та енергозберігаюче опалення» пропонує вашій увазі широкий вибір камінів, печей та фурнітури до них. Ми гарантуємо високу якість нашої продукції, адже співпрацюємо лише з перевіреними постачальниками й маємо усі необхідні сертифікати якості та відповідності. Для вас працює досвідчений персонал, який повністю проконсультує кожного клієнта, розкаже про всі переваги та нюанси, обраної вами моделі, а також представить увесь товарний ряд магазину. Широкий асортимент магазину здатний задовольнити потреби та вимоги кожного покупця: у нас ви знайдете продукцію як для приватного сектору (власного подвір’я та дому), так і для барів та ресторанів.

Пропонуємо широкий вибір:

  • Каміни на твердому паливі, в яких можна палити пресовані брикети або дрова; Ці каміни — ідеальний варіант для заміського будинку чи дачі, адже створюють комфорт та затишок, чудово обігрівають та не потребують особливого догляду.
  • Кахельні печі сьогодні знову набувають популярності, адже можуть встановлюватися в приміщеннях, де немає димоходів. Також не варто забувати, що кахель не лише чудово вписується в будь-який інтер’єр, а ще й чудово накопичує та віддає тепло.
  • Електродні котли мають цілий ряд переваг: їх можна монтувати вже в існуючу систему опалення; вони надійні, економічні та безпечні; є автоматичний контроль температури; високий ККД.
  • Мангальні комплекси, хоспери, тандирита коптильні комплекси. Зазвичай їх купують в заклади харчування: колиби, ресторани, кафе та інші. Завдяки цим печам ви зможете швидко приготувати різні види м’яса та овочів.
  • Сушильні комплекси для аграрного сектору.
  • Фурнітура для камінів, в тому числі з металу.
  • Економні промислові котли.
  • Промислові котли, що виробляють електроенергію. Вони забезпечують будинок не лише теплом, а й електроенергією. Когенераційна установка, або блочна ТЕЦ, перетворює хімічну енергію палива в механічну, за допомогою якої генератор виробляє електрику.

Економні промислові котли, сушильні комплекси для аграрного сектору та промислові котли, що виробляють електроенергію можуть працювати на прострочених лікувальних апаратах, відходах деревини, соломі, смітті та паливно-мастильних матеріалах.

Досвідчені майстри-пічники швидко та якісно проведуть встановлення будь-якої моделі котла, печі чи каміну. Ми гарантуємо дотримання поставлених термінів виконання замовлення, адже цінуємо ваш час.

Магазин «Каміни та енергозберігаюче опалення» — зігріємо комфортом кожен дім. 

Відгуки