Сімейна стоматологія лікаря Верещагіна Ю.В.

Сімейна стоматологія лікаря Верещагіна Ю.В. - фото
Тернопіль
вулиця Миру, 5
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 19:00Без перерви
Сб10:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Стоматологія у сучасному світі досягла значного рівня розвитку і дозволяє вирішувати проблеми різного роду та різної складності. Провідні клініки впроваджують новітні медичні досягнення у свою практику, використовують ефективні лікарські засоби й матеріали, якісні інструменти.

«Сімейна стоматологія лікаря Верещагіна Ю. В.» — молода та перспективна клініка, робота якої включає широкий спектр стоматологічних послуг та гарантує вирішення різноманітних стоматологічних проблем.

Чимало уваги фахівці закладу приділяють профілактиці та своєчасному усуненню захворювань ротової порожнини. Ми дбаємо, щоб візит до стоматолога для наших пацієнтів був необтяжливим та безболісним.

У роботі використовуємо виключно якісні сертифіковані засоби, відмінне новітнє устаткування та інструменти. Ми маємо ґрунтовні теоретичні та практичні знання в терапевтичній стоматології та інших галузях стоматологічної науки.

«Сімейна стоматологія лікаря Верещагіна Ю. В.» забезпечить вам комфорт під час прийому та гарантує швидке вирішення вашої стоматологічної проблеми.
 

Відгуки