Клініка мікрохірургії ока "МЕДІКУС-ЧЕРНІВЦІ"

МЕДІКУС-ЧЕРНІВЦІ - фото
Відгуків 2
Чернівці
вулиця Героїв Майдану, 226
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 17:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Клініка мікрохірургії ока «Медікус-Чернівці» пропонує ефективну та якісну діагностику і лікування захворювань очей, навіть у пацієнтів з важкою супутньою патологією. У нашій клініці ви можете швидко та без утомливих черг пройти повну діагностику зору, отримати вичерпну консультацію висококласних фахівців, а також безболісно розв'язувати будь-які питання, що стосуються відновлення зору.

Наша клініка надає допомогу пацієнтам різних вікових груп на сучасному обладнанні.

Колектив клініки складають досвідчені лікарі, на чолі з головним лікарем кандидатом медичних наук, лікарем вищої категорії Шведом Андрієм Миколайовичем, які люблять свою роботу, мають багаторічний досвід та володіють високою професійною майстерністю.

Наших фахівців відрізняють такі риси, як увага до пацієнтів та індивідуальний підхід, які допомагають їм підібрати ефективне лікування навіть в найскладніших випадках. За час роботи клініки лікарями був накопичений величезний практичний досвід та проведено тисячі успішних операцій, в тому числі із застосуванням сучасних методик.

Особливістю нашого медичного закладу є проведення операцій на очах пацієнтів з надзвичайно важкими супутніми патологіями, наприклад, перенесені інсульти, цукровий діабет, гіпертонія. Професійний догляд за хворими дозволяє пацієнтам клініки почувати себе комфортно в денному стаціонарі на всіх етапах лікування.

Операції:

 • катаракта: вікова,  діабетична, вроджена, ускладнена, увеальна, травматична та інші;
 • глаукома: імплантація клапана Ahmed, шунта EX-PRESS та ін. види операцій;
 • комбіновані: катаракта з глаукомою одночасно;
 • лазердисцизія вторинної плівчастої катаракти;
 • птеріґіум, халязіон;
 • травми ока;
 • пластика райдужки;
 • видалення новоутворів кон’юнктиви та повік;
 • пластичні операції на повіках, в тому числі заворіт і виворіт повік;
 • косина (косоокість) та ін.

Консервативне (медикаментозне) лікування очних захворювань:

 • глаукома;
 • діабетична ретинопатія;
 • дегенерація сітківки;
 • атрофія зорових нервів;
 • висока ускладнена міопія (короткозорість);
 • увеїт;
 • кератит;
 • реабілітація після травм ока та ін.

Апаратне лікування очних хвороб у дорослих та дітей:

 • міопія (короткозорість);
 • косина (косоокість);
 • глаукома;
 • дегенерація сітківки;
 • атрофія зорових нервів;
 • реабілітація після травм ока та ін.

Відгуки

Vira Lizanets: (Гурман)
Сподобалось
Хочу сьогодні висловити свою вдячність медперсоналу клініки "Медікус", а зокрема Шведу Андрію Миколайовичу та лікарю, яка вела мене - Наталі Олександрівні, за належне лікування, за операцію по зміні хрусталиків з корекцією зору проведену майже два роки назад і за додатково проведену корекцію лазарем на днях, 10 червня 2019 року, у якій виникла необхідність. Оскільки у мене доволі непроста хвороба очей: вроджена міопія, астегматизм та ще багато витікаючих звідси проблем. Усе своє свідоме життя я носила важкі окуляри, пізніше лінзи. Це приносило дуже великі незручності і теж дало певні ускладнення. У 42 роки у мене було виявлено катаракту у закордонній клініці, бо проживаю в іншій країні. За рекомендацією знайомих я звернулась у "Медікус", чим дуже задоволена на сьогоднішній день. До операції у мене було - 20. Хто знає, що це, то зрозуміє мене.
Сьогодні моє життя набуло яскравих кольорів. Якби я знала, що це можна було зробити раніше, не чекаючи утворення катаракти, а можна було, то я б зробила, раніше, бо могла спокійно просити першу групу інвалідності у свої сорок чи навіть раніше.
По приїзду в Лісабон, я мала консультацію у лікаря, який був задоволений побаченим результатом і похвалив лікарів, що повернули мені зір, сказав, що було зроблено максимум можливого у моєму випадку. Залишилась задоволена результатом я і дуже розпирало від гордості за наших лікарів, за їхній високий професіоналізм і лікарську етику. Такі операції за кордоном коштують шалено дорого навіть для тих, хто робить внески в систему страхування, у державних лікарнях великі черги розміром у роки, що в очікуванні можна втратити зір.
Ще раз вам велике дякую за на дану допомогу, хороше ставлення. Я рада, що звернулась саме до вас.
Здоров'я вам, натхнення та
вдячних пацієнтів! І запрошую вас у гості в сонячну Португалію!
З повагою Віра Біла - Лізанець.
Переглянути всі відповіді ()
Viktor Melnik: (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось: - привітне і доброзичливе ставлення персоналу
- технологічне оснащення на високому рівні
- професійний рівень спеціалістів

Загальне враження:я звернувся з астигматизмом . Носив довгий час лінзи для корекції (-2D). В клінці Медікус мені провели швидку діагностику і призначили лікування ексимер-лазером. Процедура заняла 10-15 хв. Приблизно, через 2 години я відчув, що бачу краще. Я надзвичайно вдячний лікарям клініки Медікус, що змогли допомогти мені.
Переглянути всі відповіді ()
Медікус   Медікусчернівці   Медикус   Медикусчернівці   Медикус чернівці   Дитяча офтальмологія   Клініко-діагностичні центри   Офтальмологія   Діагностичний центр   Клінічний центр   Клінічна діагностика   Медичні центри   Медичний центр   Офтальмолог   Лікар-офтальмолог   Окуліст   Імплантація факічних лінз   Амбліокор   Апаратне лікування   Апаратне лікування амбліопії   Апаратне лікування зору   Біомікроскопія   Відновлення зору у дітей   Визначення гостроти зору   Визначення рівня сльозопродукції   Вилікувати глаукому   Вимірювання внутрішньоочного тиску   Вимірювання внутрішньоочного тиску безконтактним методом   Виправлення косини   Виявлення паталогій органу зору на ранніх стадіях   Виявлення патологій органу зору на ранніх стадіях   Діагностика дитячого зору   Діагностика зору   Діагностика ока   Діагностика органів зору   Дитяча косоокість   Дитячий офтальмолог   Дослідження поля зору   Ексімер   Ефективне лікування глаукоми   Зберегти зір у дітей   Кабінет дитячої контактної корекції зору   Катаракта у дітей   Кератоконус   Комплекс процедур для профілактики лікування хвороб зору   Комплексне діагностичне обстеження   Комп’ютерна периметрія   Комп’ютерна периметрія і тонографія   Консультація лікаря офтальмолога   Корекція зору   Короткозорість   Косоокість   Криоретинопексія   Кросслінкінг   Лікар офтальмолог   Лікувальні курси для зняття зорової втоми   Лікувальні курси спазму акомодації   Лікування глаукоми   Лікування дитячого зору   Лікування зору   Лікування катаракти   Лікування кератоконусу   Лікування косоокості   Лікування міопії   Лікування очей   Лікування сітківки ока   Лікування хвороб зору   Лікування хвороб очей   Лінзи нічного носіння   Лазерна корекція зору   Лазерна та ультразвукова факоемульсифікація   Мікрохірургія ока   Макулодистрофія   Неінвазивне лікування   Огляд офтальмолога   Огляд очей   Огляд очей під мікроскопом   Операції катаракти   Операція катаркти   Офтальмологічна терапія   Підбір контактних лінз   Підбір окулярів та контактної коррекції   Перевірка зору   Периметрія   Пластичні операції на повіках   Пневмотонометрія   Повне офтальмологічне обстеження   Прогноз стану очей   Ретельне дослідження сітківки з широкою зіницею   Ретельне дослідження сітківки очного дна з широкою зіницею   Сертифіковані лікарі офтальмологи   Стимуляція зору   Терапія ока   Терапевтичне лікування хвороб зору   Тонографія   Узд ока   Хірургічне лікування глаукоми   Хірургія ока   Хронічних захворювань очей   Центр відновлення зору   Центр відновлення зору медікус   Центр терапії ока  
Показати більше