Franko Drive

Franko Drive - фото
Івано-Франківськ
Південний бульвар, 34/1
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,НдЦілодобовоБез перерви

Інформація

Наявність авто дозволить вам без особливих зусиль і за найкоротший термін долати великі відстань по звивистих дорогах. Але не кожен може дозволити собі авто або просто не має можливості скористатися своєю машиною в потрібний момент. В такому випадку наша компанія зможе вам допомогти. Ми пропонуємо послуги з прокату авто на найвищому рівні.

Вам не доведеться самостійно заповнювати документ, вникаючи в усі тонкощі цієї справи. Вам не потрібно буде підшукувати вільний час, що б забрати орендовану вами машину. І що найголовніше, ви зможете добре заощадити користуючись нашими послугами.

Для вашої зручності наш представник в короткий термін «піджене» обране вами авто за вказаною вами адресою і заповнить всі необхідні документи на місці.
Необхідні документи

  • Паспорт та Iдентифікаційний код (для громадян України);
  • Вік особи, що орендує авто не менше 21 року;
  • Водійські права (стаж водіння не менше 2 років).

Оплата
Оплата за послуги з прокату автомобіля здійснюється за допомогою банківських карт, оплату можна також здійснити готівкою чи банківським преказом.

Додаткові послуги
Трансфер

У разі замовлення трансферу з аеропорту або вокзалу водій компанії зустріне вас біля терміналу, або на пероні. На відміну від звичайного таксі, де клієнт платить за подачу автомобіля, простій, посадку і кілометраж - при замовленні трансферу клієнт оплачує лише чітко обумовлену суму. Якщо літак або поїзд з будь-якої причини і на невизначений термін затримується в дорозі, водій без додаткової оплати зустріне Вас у визначеному місці. Єдина умова виконання трансферу — це прибуття пасажирів саме тим рейсом чи поїздом, який вказаний у заявці. Вартість послуги може бути переглянута, лише у випадку зміни дати зустрічі, рейсу або зміни класу автомобіля, який вас зустрічає.

Прокат авто з водієм
Вам вкрай необхідно дістатись з «пункту А» в «пункт Б» ,але водійських прав чи досвіду перевезень у вас немає? Тоді до ваших послуг — можливість орендувати автомобіль та замовити послуги перевезення водієм. Це допоможе зекономити кошти та час - менеджери компанії завчасно і раціонально розраховують маршрут поїздки, а пасажири зможуть зосередитись над вирішенням власних завдань.

Весільний кортеж
Ми також готові запропонувати вам свої транспортні послуги для будь-якої важливої для вас події. У нас ви легко можете замовити авто на весілля чи інші урочисті події, тому якщо у вас передбачаються такі заходи, ми з радістю вам допоможемо.
 

Відгуки