Lazorko school

Lazorko school - фото
Відгуків 1
Тернопіль
вулиця Танцорова, 51, офіс 705
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд09:00 - 20:00Без перерви

Інформація

Знати іноземні мови — завжди добре, адже перед вами розкривається безліч можливостей. Подорожувати, пізнавати світ, розширяти свій кругозір, почуваючись впевнено. Та інколи рівень володіння мовою не достатній для того, щоб вільно розмовляти та добре розуміти співрозмовників. Чи можливо, вам потрібно підтягнути знання мови для бажаної роботи? Якщо все вище перераховане про вас, звертайтесь до школи іноземних мов «Lazorko school» — це школа англійської та німецької мов у Тернополі! Ми працюємо з дітками, студентами, людьми, які вже мають певний рівень володіння іноземними мовами та пенсіонерами. Любимо свою роботу та якісно її виконуємо.

Що ми пропонуємо для вас?

  • теоретичні та практичні завдання;
  • спілкування з носіями мови;
  • можливе навчання онлайн.

У нас працюють чудові викладачі, які з відповідальністю та натхненням ставляться до своєї роботи і так само надихають на навчання своїх учнів та дарують їм поштовх для розвитку та здобуття знань, підтримують під час проходження курсу. Допомагають подолати зневіру, які можуть виникнути на початку навчання та стимулюють рухатись далі.

Навчаючись у нас, ви отримаєте:

  • аудіовізуальні матеріали;
  • сертифікати від нашої школи.

Нам можна довіритись, адже ми професіонали.

Відгуки

Svitlana Yashchuk (Ревізор)
Не сподобалось
Вкотре завдяки list. in.ua потрапила в «Lazorko school “ - школа вивчення анлійської і німецької мов, що знаходиться на вул. Танцорова 51 офіс 705. Це будинок колишніх профспілок, в центрі, неподалік « Ковчег», в сторону « моржатніка». Висока 8-9 -ти поверхівка, офіс на 7 поверсі, ліфтом можна доїхати до 6 поверха, а потім пішком. Я була вечером темно, немає освітлення на поверсі, якби не фонарік на телефоні, я би пропала.
Вахтерша знала, де знаходиться школа, тому зорієнтувала.
Саме приміщення компатне, просторе, круглий стіл, заокруглує гострі кути - це щодо психологічних моментів.
Немає шторів на вікнах, є велике дзеркало, дошка, чайник для кави і чаю. Однак радянський обігрівач, дуйка, відповідно не включалась. Трохи прохолодно було.
Вчителька - проводить поки що індивідуальні заняття, позитивна, балакуча, однак не організована ( на урок забула папір і ручку), я би сказала бракує професійності і серйозності, закінчила лише навчання зрозуміло. Хоча приємно вразило, що перед заняттям подзвонила викладачка і запитала, який рівень знання англійської мови, по яких книжках вчилась.
Незрозуміло чому вчителька дала договір прочитати, я не погодилась ще навчатись в неї.
Позитивні сторони школи :
- відносно не далеко добиратись;
- приміщення більш-менш налаштовує на навчання, хороша атмосфера;
- з вчителькою можна поспілкуватись.
Мінуси:
- темно на поверсі, страшно і небезпечно;
- не професійність вчителя, при всій повазі;
- холодно в приміщенні;
- за годину часу дуже мало дізналась нового.
Не можу рекомендувати, в порівнянні з іншими школами , низький рівень школи, така моя думка.
Переглянути всі відповіді ()
Лазорко Скул   Курси Німецької Мови   Курси Англійської Мови   Курси іноземних мов   Іноземні мови   Мовні курси   Курси мов   Школа іноземних мов   Навчання іноземним мовам   Курсы изучения языков   Курси вивчення мов   Курсы иностранных языков   Курсы иностранного языка   Lazorko   Lazorko school   Lazorko school в центрі   Lazorko в центрі   Індивідуальні заняття з німецької мови   Індивідуальні курси англійської мови   Індивідуальні курси англійської мови в центрі   Індивідуальні курси з німецької мови   Індивідуальні курси з німецької мови в центрі   Вивчити англійську мову в центрі   Вивчити німецьку мову в центрі   Групові заняття з англійської мови   Групові заняття з англійської мови в центрі   Групові заняття з німецької мови   Групові заняття з німецької мови в центрі   Де lazorko   Де lazorko school   Де індивідуальні курси англійської мови   Де індивідуальні курси з німецької мови   Де вивчити англійську мову   Де вивчити німецьку мову   Де групові заняття з англійської мови   Де групові заняття з німецької мови   Де заняття з англійської мови   Де заняття з німецької мови   Де курси з англійської мови   Де курси з німецької мови   Де лазорко англ мова   Де лазорко курси англійської   Де лазорко скул   Де сертифіковані курси з англ мови   Де сертифіковані курси з англійської мови   Де сертифіковані курси з німецької мови   Де спілкування з носіями англ мови   Де школа іноземних мов   Заняття з англійської мови   Заняття з англійської мови в центрі   Заняття з англійської мови для дітей   Заняття з англійської мови для дорослих   Заняття з німецької мови   Заняття з німецької мови lazorko   Заняття з німецької мови lazorko в центрі   Заняття з німецької мови в центрі   Заняття з німецької мови для дітей   Заняття з німецької мови для дорослих   Курси з англійської мови   Курси з англійської мови в центрі   Курси з німецької мови   Курси з німецької мови в центрі   Лазорко англ мова   Лазорко англ мова в центрі   Лазорко курси англійської   Лазорко курси англійської в центрі   Лазорко скул   Лазорко скул в центрі   Німецька мова   Онлай курси з англійської мови   Онлай курси з німецької мови   Сертифіковані курси з англ мови   Сертифіковані курси з англ мови в центрі   Сертифіковані курси з англійської мови   Сертифіковані курси з англійської мови в центрі   Сертифіковані курси з німецької мови   Сертифіковані курси з німецької мови в центрі   Скайп заняття з німецької мови   Спілкування з носіями англ мови   Спілкування з носіями англ мови в центрі   Теоретичні та практичні завдання з англійської мови   Теоретичні та практичні завдання з німецької мови   Школа іноземних мов lazorko school   Школа іноземних мов в центрі   Школа іноземних мова  
Показати більше