Центр інноваційної медицини та лазерної хірургії

Центр інноваційної медицини та лазерної хірургії - фото
Відгуків 1
Чернівці
вулиця Головна, 124а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 19:00Без перерви
Сб10:00 - 14:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

«Центр інноваційної медицини та лазерної хірургії» — унікальний багатопрофільний лазерний центр, який пропонує новаторський підхід до лікування багатьох захворювань.

Центр оснащений високоякісним сучасним обладнанням, зокрема, є ендоскопічні цифрові відеосистеми, дерматоскоп, холодний лазер, інфрачервоний лазер, діодний лазер, радіохвильова апаратура, кріодеструкторна система, мікродебрайдерна хірургічна система зі штучним інтелектом, інноваційна гнучка роботизована відеосистема, риноскопи.

Директор «Центру інноваційної медицини та лазерної хірургії» — Філінський Артур Леонідович, який є провідним отоларингологом України та єдиним сертифікованим спеціалістом з лазерної лор-хірургії на Західній Україні, спеціалістом з ендоскопічної хірургії. Лікар постійно вдосконалює свої навички на різних міжнародних конференціях та впроваджує в медицину нашого краю новітні методики лікування та світові медичні розробки. Центр впевнено й успішно завойовує довіру чималої кількості пацієнтів.

Це медичний центр європейського рівня, що відповідає передовим новітнім технологіям у сфері медицини. Обстеження, діагностика, лікування та оперативне втручання здійснюються за допомогою унікального обладнання, яке постійно оновлюється та йде «в ногу з прогресом».

Ми єдині на Західній Україні можемо позбавити людину храпу, хронічної закладеності носа чи залежності від судинозвужувальних крапель малоінвазивними суперсучасними методиками.

Тепер не обов'язково їхати за кордон, щоб отримати якісне сучасне лікування. Ми робимо все для того, щоб з-за кордону приїжджали лікуватися до нас на Україну.

Наш успіх полягає в тому, що ми відносимося до пацієнтів як до своїх родичів, до діток — як до своїх діток. Працюємо за принципом «спочатку полікувати пацієнта, і тільки якщо це не допомогло, то тільки тоді оперувати». Співчуття, турбота, зацікавленість в найшвидшому одужанні пацієнта — це принципи, якими керуються наші лікарі. Тому нас і обирають пацієнти з інших міст, областей та країн. При застосуванні інноваційного обладнання відсутні болісні відчуття, рани загоюються відразу, а ризик післяопераційних ускладнень мінімальний. Такий спосіб лікування найбільш ефективний та найменш травматичний для пацієнта.

Гарантуємо стерильність високого рівня, використання одноразових інструментів.

Послуги, які пропонує «Центр інноваційної медицини та лазерної хірургії»:

  • Проколювання вух.
  • Консультації та допомога отоларинголога.
  • Лікування хронічних інфекцій горла та носа (закладення носа, храпу).
  • Лікування гострих та хронічних патологій ротової порожнини.
  • Консультації та фахова допомога дерматовенеролога, дерматоонколога.
  • Послуги косметолога: кінезіологічне тейпування, кислотний та трав'яний пілінги, мануальна чистка обличчя, лазерне та радіохвильове видалення папілом, бородавок та мозолів, мезотерапія волосся.
  • Педіатрія.
  • Лікувальний та лімфодренажний масаж.
  • Онлайн консультації.

Відгуки