AIESEC

ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд10:00 - 20:00Без перерви

Інформація

Міжнародний студентський обмін.

Події

Language school
25.02.2019
Вже не перший рік у Львові проводиться проект "Language school", який збирає у нашому місті людей з різних куточків світу для того, щоб допомогти усім охочим прокачати навички англійської мови та відкрити для себе безліч нових можливостей. Це літо не стане винятком, і вже через декілька місяців до нашого міста з'їдуться стажери з різних куточків Землі, щоб створити простір для креативного спілкування. Ми раді представити Вам черговий "Language School" в оновленому та несхожому на попередні проекти форматі розмовного клубу. Цього літа проект відкриває свої двері для усіх охочих, хто хоче позбутись не лише надокучливого мовного бар'єру та провести час у компанії цікавих співрозмовників. Основна мета "Language School" - створити креативний простір для спілкування де відсутні будь-які стереотипи, де основними цінностями є толерантність та відкритість, де молодь може дискутувати та відкривати для себе нові погляди та ідея, а отже таким чином розвиватися. Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.
Youth for Business
14.03.2019
Шукаєш для себе нові можливості та хочеш дізнатися, як виглядає великий бізнес з середини? Досвід, що може змінити твоє життя. На тебе чекає: - розв'язання реальних бізнес кейсів від міжнародної консалтингової компанії PWC.- знайомство з можливостями міжнародних стажувань за кордоном від міжнародної організації AIESEC.- налагодження корисних контактів.- корисно проведений час з однодумцями.   Реєстрація за вказаним посиланням.
Global Entrepreneur
15.06.2019
Hello! This is a special channel dedicated to professional internships in Lviv. Who may be interested in it? Foreigners who are planning to visit Lviv for internship this summer. This is a great opportunity for you to gain new professional experience in a new company and in a new environment. Besides, you can learn more about the culture of other countries working with other trainees. Companies that would like to host foreign interns. Your team will have an excellent chance to work with trainees from different parts of world. Interns can help your company learn about business processes in other countries. Here we will share materials about professional internships in Lviv: interview with trainees, company representatives, photos, videos, reviews, and more.Begin watching this channel and find out more!

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук