Ковка-Стиль

Ковка-Стиль - фото
Відгуків 1
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд09:00 - 20:00Без перерви

Інформація

Кузня «Ковка-Стиль» спеціалізується на виготовлені художніх кованих виробів та металоконструкцій для побутового й промислового використання. Ми оперативно виготовимо для вас ковані меблі, ворота чи поручні, решітки для каміна, мангали або гойдалки, інші вишукані ковані вироби. Кваліфіковані фахівці нашої компанії оперативно виконають відповідні роботи різного рівня складності.

Чому ми? Переваги компанії «Ковка-Стиль» наступні:

  • Висококваліфіковані фахівці нашої компанії виготовлять і встановлять для вас ковані металоконструкції в стислі терміни. Час виробництва металевих виробів — від 10 днів (враховується і час, необхідний для монтажу відповідної конструкції);
  • Основною характеристикою нашої роботи є висока якість речей, які ми виготовляємо. На наші вироби ви отримаєте восьмирічну гарантію, адже ми несемо відповідальність за власну продукцію.
  • Ми виконуємо доставку і монтаж власних виробів не тільки в Івано-Франківську, а й в інших населених пунктах, практично на всій території України;
  • З кожним клієнтом ми працюємо індивідуально, в процесі виробництва завжди враховуємо побажання замовника.
  • Ми часто проводимо акції та надаємо знижки;
  • У нас широкий асортимент супутніх товарів (лакофарбових матеріалів, оздоблень, замків).

Ми раді будемо вам допомогти. Звертайтеся! Детальну інформацію та відповіді на ваші питання ви отримаєте, зателефонувавши нам.

Відгуки