Мікроблейдинг

Мікроблейдинг
Івано-Франківськ
Вулиця Степана Бандери, 33

Інформація

Брови обрамляють обличчя та є однією з домінуючих рис. Їх форма визначає, як людина виглядає — старшою за свій вік або, навпаки, молодшою. Вони впливають на привабливість обличчя, виразність очей, спокусливість та ефектність погляду. Вони повинні «стояти» так, щоб підкреслювати достоїнства та по можливості приховувати недоліки.
Мікроблейдінг брів найкраще впорається з цим завданням. Уявіть, що ви тільки прокинулися, а брови вже знаходяться в ідеальному стані. Не потрібно турбуватися про олівець або щіточку для брів, та інші дрібниці. Ідеальний стан день у день!

Ручний мікропігментірованіе брів зробить рідкі брови густими, «добудує» відсутні ділянки, скоректує колір і форму, приховає шрами та рубці. Довжина, форма та вигин промальованих брів будуть повністю відповідати вашій мрії. Крім реалістичного результату, мікроблейдінг має наступні переваги перед звичайним татуажем:

  • практично безболісно, не залишає набряків після процедури;
  • НЕ переходить згодом в непередбачувані кольори;
  • комфортно заживає без утворення рубців;
  • радує натуральними бровами до 1,5-2 років!

До того ж, ми використовуємо тільки якісні, сертифіковані та безпечні перепарати, які не викликають алергічних реакцій та є абсолютно безпечними.

Послуги:

  • бров майстер
  • мікроблейдинг

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук