Дім Мрії

Дім Мрії
Ковель
смт. Стара Вижівка, вул. Незалежності, 57
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація


Напевно кожен з нас хоче побудувати для себе гарний, абсолютно новий будинок, в якому приємно буде жити довгі роки, в будинку якому буде зберігається тепло та затишок, і тому дерев'яне житлове будівництво є досить затребуваною послугою в наш час.

Адже будинки з дерева мають багато позитивних якостей, до деяких з них можна віднести низьку теплопровідність, що дозволяє будинку зберігати тепло та затишок в кімнатах, навіть у сильні морози. До того ж, такі будинки, як правило, довговічні.

Ми гарантуємо його якість і несемо відповідальність за екологічність, енергоефективність, надійність, будівництво та вдосконалення дерев'яного будівництва. Для забезпечення контролю якості у нас є штат висококваліфікованих фахівців з технічного нагляду.
Як показує наш досвід, якщо дотримуватися всіх технологій дерев'яного будівництва, все правильно зібрати, продумати, обробити, то дерев'яний будинок прослужить не один десяток або навіть сотню років.

Перед будівництвом вашого будинку ми обов'язково укладаємо договір на будівництво будинку та працюємо тільки по даному документу.

Для здійснення бажань клієнта, ми використовуємо тільки передові будівельні технології різних країн і будівельні матеріали найвищої якості. Все це дозволяє виконувати нашу роботу на найвищому професійному рівні.
Ми з легкістю запропонуємо вам:

  • будинки з дерева;
  • альтанки;
  • дерев’яні меблі;
  • малі архітектурні форми;
  • дикий зруб;
  • продаж пиломатеріалів (власне виробництво та під індивідуальні замовлення).

При правильному виборі проекту та розумному підході до будівельного процесу, зведення такого будинку не зажадає великих фінансових витрат. Наша компанія візьме на себе всі проблеми, які виникають при будівництві, і виконає всі роботи в найкоротші терміни. 

Вже не один десяток сімей живе в будинках з дерева, створених нашими руками, і насолоджуються затишком і комфортом власного дерев'яної будови. Завдяки нашій компанії і ваша мрія може стати реальністю.
 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Корпусні меблі   Виготовлення меблів   Будівельні роботи   Будівельні компанії   Деревообробка   Меблі   Столярні вироби   Роботи по будівництву   Будівельна бригада   Будівельні фірми   Будівельні компанії   Будівництво   Будівельна фірма   Будівельна компанія   Будівельні організації   Обробка дерева   Обробка деревини   Вироби з дерева   Дерево вироби   Дерев'яні вироби   Столярна продукція   Дерев'яна продукція   Альтанка   Альтанка під індивідуальні розміри   Альтанку замовити   Альтанку купити   Будівництво дерев'яних альтанок   Будівництво мисливських домів   Будівництво саун   Будинок   Будинок з оциліндрованого бруса   Будинок з оциліндрованого бруса виготовити на замовлення   Будинок з оциліндрованого бруса замовити   Будинок з оциліндрованого бруса купити   Виготовлення дерев'яних меблів   Виготовлення та монтаж дерев'яних будинків   Дім мрії   Де виготовляють будинок з оциліндрованого бруса   Де замовити будинок з оциліндрованого бруса   Декоративне оформлення будинків   Дерев'яний будинок   Деревяні меблі   Деревяні меблі купити   Деревяна альтанка   Деревяний будинок   Деревяний будинок на замовлення   Дикий зруб   Дитячі ігрові майданчики   Дитячий ігровий майданчик   Дошки дерев'яні   Замовити альтанку   Замовити будинок з дерева   Замовити будинок з оциліндрованого бруса   Замовити деревяні меблі   Замовити деревяний будинок   Замовити дикий зруб   Замовити дитячий ігровий майданчик   Замовити меблі з дерева   Замовити оформлення дерев'яних будинків   Замовити проектування дерев'яних будинків   Зовнішнє оформлення деревом   Зовнішня обробка будівель   Купити альтанку   Купити альтанку на замовлення   Купити будинок з дерева   Купити будинок з оциліндрованого бруса   Купити будинок з оциліндрованого бруса на замовлення   Купити деревяні меблі   Купити деревяний будинок   Купити деревяну сауну на замовлення   Купити дикий зруб   Купити меблі з дерева   Малі архітектурні форми   Меблі з дерева   Меблі з дерева купити   Монтаж дерев'яних будинків   Обрізані і не обрізані пиломатеріали   Оформлення дерев'яних будинків   Оформлення дерев'яних будинків замовити   Пиломатеріали   Пиломатеріали оциліндрований брус   Продаж євровагонки   Проектування дерев'яних будинків   Проектування дерев'яних будинків замовити  
Показати більше