PRESTIGEVISA

PRESTIGEVISA
Відгуків 4
Івано-Франківськ
Вулиця Незалежності, 67

Інформація

У наш час безліч людей прагнуть поїхати в країни Європи. І причини для цього можуть бути різноманітні. Наші співвітчизники їдуть на відпочинок, роботу, навчання, або ж shopping.

Але як не хочеться псувати собі настрій перед подорожжю обтяжливим оформленням документів. І не потрібно, адже тепер це все для вас зроблять працівники візового центру «PRESTIGEVISA».

Наша команда — це досвідчені молоді спеціалісти, які оперативно працюють над покращенням сервісу. Ввічливі та приємні співробітники нададуть актуальну інформацію та проконсультують щодо подачі документів.

Послуги:

 • Заповнення візової анкети;
 • Підготовка документів на подачу;
 • Оформлення віз в країни Шегнен зони;
 • Оформлення віз в США,Канаду та Великобританію;
 • Реєстрація на подачу документів до ППВА;
 • Загальна візова підтримка;
 • медичне страхування/автомобільне страхування;
 • Автоперевезення;
 • Автострахування;
 • Консультації;
 • Бронювання готелів;
 • Реєстрація на Green Card

Ми пропонуємо нашим співвітчизникам офіційне працевлаштування з достойними умовами праці та конкурентною оплатою. За час нашої роботи ми оновили базу вакансій та розпочали співпрацю з безліччю малими та великими іноземними підприємствами.

Вам варто звернутись до нашого Візового центру,тому що у нас:

 • доступні ціни;
 • офіційне працевлаштування;
 • постійне оновлення бази вакансій;
 • надання консультацій;
 • ввічливість та привітність наших працівників;
 • якісний сервіс.

    Працюємо для Вас :

Понеділок-Пятниця 10-00 по 18-00

Субота,Неділя - вихідний

                                     

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Vash Buy: (Користувач)
Сподобалось
Дякую! все було дуже швидко та якісно рекомендую усім звертатись саме у цей візовий центр!!!

Відповісти:

Vash Buy,
Vash Buy, 
Переглянути всі відповіді ()
Макс Оленейчук: (Користувач)
Сподобалось
Дякую prestigevisa  за візову підтримку все було дуже швидко та якісно зроблено.Рекомендую!!!

Відповісти:

Макс Оленейчук,
Макс Оленейчук, 
Переглянути всі відповіді ()
Марія Козловська: (Користувач)
Сподобалось
Потрібно було відкрити терміново візу,  знайомі порекомендували саме цей візовий центр, тому що все роблять  досить швидко. Насправді так і було, все зробили і швидко і якісно, дякую.  Можу сміло порекомендувати, звертайтесь не пожалієте.

Відповісти:

Марія Козловська,
Марія Козловська, 
Переглянути всі відповіді ()
Yura Shuliar: (Користувач)
Сподобалось
Відкривав візу в даному візовому центрі ,все зробили швидко та якісно,всім раджу!!!

Відповісти:

Yura Shuliar,
Yura Shuliar, 
Переглянути всі відповіді ()
Prestige visa   Престиж віза   Престіж віза   Престижвіза   Страхування життя   Медичне страхування   Працевлаштування за кордоном   Страхування   Візи, візова підтримка   Робота за кордоном   Агенція з працевлашування за кордоном   Агентство з працевлашування за кордоном   Страховка   Страхові послуги   Страхова компанія   Страхівка   Страхові компанії   Віза   Відкрити візу   Оформити візу   Відкриття візи   Індивідуальний підбір вакансій для людей з європаспортом   Інтернет реєстрація на візу   Безкоштовні вакансії робата в польщі   Візи в єс   Візи в сша   Візова підтримка   Вакансії за кордоном   Виїзд в чехію   Влаштуватися на роботу в польщі   Гостьова віза   Допомога в працевлаштуванні за кордоном   Допомога з оформлення піврічної візи   Допомога з оформлення річної візи   Допомога у відкритті віз   Зарплата зварювальника в польщі   Зелена карта   Знайти роботу за кордоном   Карта поляка   Карти побиту польщі   Консультації   Легальна робота в польщі   Легальна робота за кордоном   Легальне працевлаштування за кордоном   На роботу за кордон   Об’єднання поляків   Отримати візу   Офіційна робота в польщі   Офіційна робота в чехії   Офіційна робота за кордоном   Офіційне працевлатування польща   Офіційне працевлаштування в польщі   Офіційне працевлаштування за кордоном   Оформлення візи   Оформлення документів на візи   Пошук роботи в польщі   Пошук роботи за кордоном   Працевлаштування за кордоном   Працевлаштування в польщі   Працевлаштування в естонії   Працевлаштування в литві   Працевлаштування в польщі   Працевлаштування в чехії   Працевлаштування за кордон   Праця за кордоном   Пропоную роботу за кордоном   Работа в польше сварщиком отзывы   Робота в європі   Робота в ізраілі   Робота в польщі   Робота в польщі без посередників   Робота в польщі в сільському господарстві   Робота в польщі для водіїв   Робота в польщі для жінок   Робота в польщі для українців   Робота в польщі для чоловіків   Робота в польщі на фабриці   Робота в польщів сільському господарстві   Робота в польщи   Робота в угорщині   Робота в чехії   Робота для студентів за кордоном   Робота для швачок в польщі   Робота за границею   Робота за кордоном 2017   Робота за кордоном англія   Робота за кордоном вакансії   Робота за кордоном для жінок   Робота за кордоном для студентів   Робота за кордоном для українців   Робота за кордоном легально   Робота за кордоном оголошення   Робота за кордоном польща   Робота за рубежом   Робота зварником за кордоном   Робота зварником в польщі   Робота зварювальника за кордоном   Робота на будівництві за кордоном   Робота няні закордоном   Роботи за кордоном   Роботи закордоном   Союз поляків   Страхування для шенгену   Страхування на воєводську візу   Страхування на робочу візу   Шенгенська віза   Шукаю роботу за кордоном   Ярмарок робота за кордоном  
Показати більше