Фея-меблі

Фея-меблі
Львів
Вулиця Ніщинського, 35

Інформація

Дизайн інтер'єру складається з безлічі елементів. Їх поєднання створює цілісну картину, яка не залишає байдужим нікого. Як правило, розробляючи унікальний дизайн, виникає необхідність виготовлення меблів на замовлення. Саме так ви зможете створити щось відмінне від усього, що є на сучасному ринку.

Якщо вам потрібна шафа-купе, дитяча, кухня, меблі для вітальні, передпокій, офісні меблі або інші якісні корпусні меблі, то ви потрапили саме туди. Ми зможемо виготовити будь-який асортимент корпусних меблів, як за вашими ескізами, так і по фотографіях з журналів чи Інтернету.

Звертаємо вашу увагу, що якщо вам сподобалася якась конкретна модель шафи і ви відразу захочете дізнатися на її ціну — це можна буде зробити тільки після того, як ви повідомите які конкретно розміри вам необхідні, внутрішнє наповнення, колір і матеріали, адже на фото шафа може бути абсолютно іншого розміру, ніж необхідний вам, до того ж через нестабільність курсу валют на матеріали виготовлення - вартість виробу змінюється.

При цьому меблі буде виготовлена виходячи з розмірів вашого приміщення, враховуючи загальний дизайн, необхідну конфігурацію та фурнітуру.

Індивідуальні меблеві рішення від наших дизайнерів — це не тільки стиль і краса, а й міцність, ергономічність та практичність кожного виробу.

Всі наші меблі виготовляються з безпечних і екологічно чистих матеріалів. Ми виготовляємо як дешеві, так і ексклюзивні меблі на замовлення — все за вашим бажанням, можливостями та смаком. Відсутність посередників в процесі виготовлення меблів, роблять їх недорогими та доступними будь-якому покупцеві.

Пропонуємо:

  • виготовлення дерев’яних плінтусів;
  • виготовлення дерев’яних виробів;
  • реставрацію меблів;
  • виготовлення дерев’яні дзеркала під замовлення (рам).

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук