BLACK - б'юті-студія by Dima Tork

BLACK - б'юті-студія by Dima Tork
Луцьк
вулиця Рівненська, 11
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб10:00 - 18:00Без перерви
Нд10:00 - 20:00Без перерви

Інформація


Сучасний ритм життя залишає нам дуже мало часу для турботи про себе. Хочеться виглядати чудово в будь-яких ситуаціях. Для жінок це — акуратний манікюр, укладка волосся, сяюча здоров'ям шкіра, для чоловіків — стильна зачіска, доглянута борода, акуратні та чисті нігті. «BLACK - б'юті-студія by Dima Tork» — місце, де команда досвідчених професіоналів як слід подбати про здоров'я і красу як жінок, так і чоловіків.

Основне кредо «BLACK — б'юті-студія by Dima Tork»: краса — для всіх. Ми глибоко переконані, що краса прихована всередині кожного з нас, і ми тільки допомагаємо вам її підкреслити.

Послугами «BLACK — б'юті-студія by Dima Tork» користуються не тільки жінки, а й багато успішних чоловіків. Адже ваш імідж має велике значення, наприклад, при переговорах і, в ряду інших факторів, впливає на результати бізнесу. Ми спрямовуємо всі свої зусилля, щоб ви залишилися задоволені високою якістю послуг, що надаються.

Використання тільки професійної косметики преміям-класу. Дизайнерський інтер'єр і все для зручності клієнта. Висококваліфікований персонал.

Вся робота майстрів салону спрямована на максимальне задоволення потреб клієнта. Використання сучасного обладнання, інноваційних методик, дотримання санітарно-гігієнічних норм і стандартів, висока кваліфікація співробітників є запорукою високої якості, комфорту і безпеки послуг, що надаються.

Послуги:

  • чоловічі та жіночі стрижки;
  • зачіски;
  • фарбування;
  • кератинування;
  • манікюр;
  • макіяж;
  • корекція та фарбування брів.
     

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук