Студія одягу "Vovk"

Відгуків 7
Хмельницький
вулиця Степана Бандери, 2а
(ТЦ "Оазис")
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд10:00 - 21:00Без перерви

Інформація

Продаж жіночого одягу українського виробництва, сумок, біжутерії.

Відгуки

Анжела Нечипоренко (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось: Досить таки колоритний та цікавий магазин, який знаходиться в торговому центрі "Оазис". Його одразу можна побачити по темно-синій назві "Vovk".
Інтер'єр цього магазинчика аж чимось таким для мене не відзначається. Тут усе як і у подібних до нього. Невеличка кімната, у якій розміщено різноманітний асортимент товарів. Все розприділено по відділах. Тут завжди чисто та акуратно, в примірочних великі дзеркала та є куди покласти речі. Все у світлих тонах, що одразу впливає позитивно на покупців. Наявний український жіночий та дитячий одяг, різні види аксесуарів: очки, біжутерія, сумочки. Є цікава вітрина з одягом для жінок та дітей, де вказано, що при вході до магазину потрібно посміхнутись🙂
Цінова політика вище середнього рівня, але є і нижче. Якщо попасти на акції, то і дуже дешево можна купити гарні та якісні речі.
Персонал магазину я так замітила не завжди може бути привітним. Спостерігала картину, коли дівчата ігнорили покупця. Не давали зрозуміло відповіді на задані питання. А в загальному то хотіла б похвалити дівчат, бо підхід до покупців знають і інколи можуть підказати, що купити краще.
Не сподобалось: Інколи зустрічаєшся із непривітністю персоналу та якість деяких товарів не відповідає своїй вартості. Ціни завищені.
Загальне враження: Рекомендую для відвідування і приємних покупок даний магазин, оскільки тут інколи таки можна натрапити на гарні та цікаві речі.
Переглянути всі відповіді ()
Dmytro Smith (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:гарні речі, моїй мамі подобаються. Пальта приємних жіночих кольорів.
Не сподобалось:якість виробу не відповідає ціні, склад таканини поліестер
Загальне враження:рекомендую
Переглянути всі відповіді ()
Galinka Landaus (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:лише раз вирішила, щось поновити в своєму гардероб і та не помилилась. Одяг дуже гарний та Інтерєр чудовий, А ось ставлення продавців до клієнтів то дуже не організоване, начебто цих людей хтось заставляє там працювати. Не думаю, що таким чином набериться так багато клієнтів
Переглянути всі відповіді ()
Діана Гуцал (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: дуже комфортно тут, персонал старається викладатись на всі 100, речі якісні та класні

Переглянути всі відповіді ()
Василь Галюк (Критик)
Сподобалось
Сподобалось: продаються дуже цікаві, брендові речі, персонал дуже ввічлий і свою роботу знає на всі 100 %

Загальне враження: однозначно рекомендую
Переглянути всі відповіді ()
Alina Zavorotna (Критик)
Нейтрально
Сподобалось: магазин просторий та світлий, є дійсно круті речі!
Не сподобалось:ставлення продавців-консультантів відбиває бажання щось купувати, таке відчуття ніби вони бояться людей, коли зайшли у магазин всі десь розбіглися
Загальне враження: двояке, можливо в іншу зміну працюють більш компетентні дівчата і все-таки іншим разом все буде краще!
Переглянути всі відповіді ()
Ruslana Novoselska (Перехожий)
Не сподобалось
Одяг цікавий та стильний,але персонал обслуговування ніякий. Три продавця-консультанта просто розмовляли один з одним і не звернули ніякої уваги на покупця. Такого байдужого відношення ще не бачила. Цікаво, власник магазину знає, як працюють його наймані робітник?!
Переглянути всі відповіді ()