Ваша студія YoGi

Ваша студія YoGi - фото
Івано-Франківськ
Вулиця Вишневського, 8
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт07:30 - 21:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Прагнучи мати здорове тіло, варто подбати й про духовне очищення та оздоровлення. І йога — це чудовий варіант. Ця методика допомагає досягти внутрішньої гармонії, позбутися стресу, суттєво покращити фізичну витривалість та підтягнути тіло. Це стародавнє вчення є чимось більшим за комплекс фізичних вправ, воно спрямоване на всебічне вдосконалення людського організму.

Долучитися до унікальної методики самопізнання запрошують тренери студії йоги «YoGi». Тут на вас чекає затишна атмосфера та оптимальний простір для розвитку.  В студії працюють сертифіковані викладачі міжнародним альянсом йоги.

Ми допоможемо вам підібрати оптимальний комплекс вправ, орієнтуючись на ваші цілі та прагнення. Присвятивши певну увагу заняттям, регулярно відвідуючи нашу студію, вже зовсім скоро ви помітите покращення духовного та фізичного стану, набудете впевненості в собі та отримаєте відповіді на чимало різних запитань.

У студії йоги «YoGi» ми проводимо різноманітні заняття та семінари.

Заняття йогою мають ряд переваг:

  • вправи є статичними, не вимагають фізичної підготовки, вони підходять для людей різного віку та статури;
  • ви навчитеся контролювати своє тіло та емоції, краще справлятися зі стресовими ситуаціями;
  • регулярні заняття допомагають зміцнити серцево-судинну систему, нормалізувати кров’яний тиск;
  • шкіра стане більш пружною, а тіло набуде красивих обрисів.

Звичайно, позитивних наслідків від уроків йоги є набагато більше, варто лише почати займатися і ви помічатимете, як покращуватиметься ваш настрій та самопочуття.

Відгуки

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Ваша студія йогі   Ваша студія йоги   Тренінги, семінари   Йога   Майстер-класи   Тренінг   Семінар   Конференції   Заняття з йоги   Школа йоги   Майстер-клас   Mantra вечірки   Yoga nidra   Інтуїтивне малювання   Ароматерапія   Барабанні майстер класи   Барабанний майстер клас   Бхатха йога   Вокальні майстер класи   Вокальні майстер класи   Групові заняття йогою   Давні техніки мантра медитації   Ефект від йога нідри   Ефект йога нідри   Жіночі практики   Заняття з інтуїтивному мабхатха йога   Заняття з вокалу   Заняття з йоги для вагітних   Заняття з йоги для дітей   Заняття з йоги для дорослих   Заняття з хатха йоги   Заняття йогою   Заняття по інтуїтивному малюванню   Заняття по хатха йозі   Здоровий спосіб життя   Йога для вагітних   Йога для дітей   Йога для дорослих   Йога для початківців   Йога для схуднення   Йога нідра   Йога нідра   Лювання   Майстер класи театральної майстерності   Мантра медитація   Медитативні практики   Медитація   Музичні майстер класи   Неформальні mantra вечірки   Піти на йогу   Піти на хатха йогу   Семінари   Студія йоги   Студія медитації   Тренінги особистісного росту   Тренер з хатха йоги   Хатха йога   Хатха йога для дорослих   Хатха йога для початківців   Хатха йога   Хатхайога   Хенд мейд воркшопи  
Показати більше