Ваша студія YoGi

Ваша студія YoGi - фото
Івано-Франківськ
Вулиця Богдана Лепкого, 20Б
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт07:30 - 21:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Прагнучи мати здорове тіло, варто подбати й про духовне очищення та оздоровлення. І йога — це чудовий варіант. Ця методика допомагає досягти внутрішньої гармонії, позбутися стресу, суттєво покращити фізичну витривалість та підтягнути тіло. Це стародавнє вчення є чимось більшим за комплекс фізичних вправ, воно спрямоване на всебічне вдосконалення людського організму.

Долучитися до унікальної методики самопізнання запрошують тренери студії йоги «YoGi». Тут на вас чекає затишна атмосфера та оптимальний простір для розвитку.  В студії працюють сертифіковані викладачі міжнародним альянсом йоги.

Ми допоможемо вам підібрати оптимальний комплекс вправ, орієнтуючись на ваші цілі та прагнення. Присвятивши певну увагу заняттям, регулярно відвідуючи нашу студію, вже зовсім скоро ви помітите покращення духовного та фізичного стану, набудете впевненості в собі та отримаєте відповіді на чимало різних запитань.

У студії йоги «YoGi» ми проводимо різноманітні заняття та семінари.

Заняття йогою мають ряд переваг:

  • вправи є статичними, не вимагають фізичної підготовки, вони підходять для людей різного віку та статури;
  • ви навчитеся контролювати своє тіло та емоції, краще справлятися зі стресовими ситуаціями;
  • регулярні заняття допомагають зміцнити серцево-судинну систему, нормалізувати кров’яний тиск;
  • шкіра стане більш пружною, а тіло набуде красивих обрисів.

Звичайно, позитивних наслідків від уроків йоги є набагато більше, варто лише почати займатися і ви помічатимете, як покращуватиметься ваш настрій та самопочуття.

Події

Дихальні практики із Ela Gasiorovska
Цієї суботи о 12.00 запрошуємо Вас на заняття до чарівної Ela GasiorowskaПодихаємо на повні груди, із внутрішнім спокоєм та радістю!3SRB - давня техніка дихання, котра заспокоює розум та насичує нашу систему мозку повним фізичним, емоційним та психічним здоров’ям. Цей метод був отриманий з “Йогасутр” Патанджалі. 3-крокове ритмічне дихання (3SRB) - природнє ритмічне дихання, з яким ми, люди, народжуємося. Це дихання називають ритмічним, тому що воно відбувається в певному ритмі з природою.Людський організм завжди перебуває в стані вібрації, а його ритм визначається двома складниками, а саме: за биттям серця та за диханням. Ритмічне дихання допомагає людині налагодити оптимальну діяльність свого організму та налаштувати його на космічний ритм, який здійснює вплив на конкретну людину під час її народження. А це в свою чергу сприяє оновленню та оздоровленню організму в цілому, покращенню працездатності та позбавленню від багатьох хвороб. Техніка ритмічного дихання сприяє покращенню емоційного стану людини, її самопочуття та допомагає відновити душевну рівновагу, єднання з природою. Використовуючи цю методику на практиці, ви зможете накопичувати прану та використовувати її собі на користь.Трохи про Ela Gasiorowska:Ела - художниця, співачка, барабанщиця, мама маленької красунечки Лейли.Народилася в Польщі, але жила в Ірландії більше 9 років. Після випуску з кіношколи (м. Дублін) вона відчула потребу поїхати до Індії. Ела відправилася у подорож з невеликою кількістю грошей, щоб побачити, чи життя підтримає її. Вона хотіла знайти прямий контакт з життям. Зробивши так, вона хотіла побачити, чи абсолютна Довіра Життю можлива. Отже, вона перебувала в далекій країні Індії, з абсолютно інакшою культурою та без грошей. Після того, як її літак прибув до Делі, пройшло дуже багато часу, поки “правильне” місце покликало її. Вона відправилася в Ашрам Мадахавпур, де провела 8 місяців, вивчаючи давні дихальні техніки, медитації, працюючи та малюючи. Дихальним технікам Ела навчалася безпосередньо у самого учня Shri S.N. Tavaria - Baduh Sigh.На даний момент Ела вже протягом 3 років живе в Івано-Франківську, і вона дуже любить це місто А у вас є можливість навчатись диханню із Ela Gasiorowska навіть не побувавши в Індії ;-)Оплата: донейшн (добровільна пожертва)

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Ваша студія йогі   Ваша студія йоги   Тренінги, семінари   Йога   Майстер-класи   Тренінг   Семінар   Конференції   Заняття з йоги   Школа йоги   Майстер-клас   Mantra-вечірки   Yoga nidra   Інтуїтивне малювання   Ароматерапія   Барабанні майстер-класи   Барабанний майстер-клас   Бхатха йога   Вокальні майстер класи   Вокальні майстер-класи   Групові заняття йогою   Давні техніки мантра-медитації   Ефект від йога-нідри   Ефект йога-нідри   Жіночі практики   Заняття з інтуїтивному мабхатха йога   Заняття з вокалу   Заняття з йоги для вагітних   Заняття з йоги для дітей   Заняття з йоги для дорослих   Заняття з хатха йоги   Заняття йогою   Заняття по інтуїтивному малюванню   Заняття по хатха-йозі   Здоровий спосіб життя   Йога для вагітних   Йога для дітей   Йога для дорослих   Йога для початківців   Йога для схуднення   Йога нідра   Йога-нідра   Лювання   Майстер-класи театральної майстерності   Мантра-медитація   Медитативні практики   Медитація   Музичні майстер класи   Неформальні mantra-вечірки   Піти на йогу   Піти на хатха йогу   Семінари   Студія йоги   Студія медитації   Тренінги особистісного росту   Тренер з хатха йоги   Хатха йога   Хатха йога для дорослих   Хатха йога для початківців   Хатха-йога   Хатхайога   Хенд-мейд воркшопи  
Показати більше