English Express

English Express
Хмельницький
провулок Панаса Мирного, 5/3
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб10:00 - 20:00Без перерви
НдВихідний
Хмельницький
проспект Миру, 56
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб10:00 - 20:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Вивчення іноземної мови може знадобитися людям різних професій і різного віку. Ми подбали і про це, створивши програми навчання для дорослих і дітей, які ми проводимо як в індивідуально, так і групою.

Курси:

  • Англійської;
  • Німецької;
  • польської мов для дорослих та дітей;

Переклади.

Ми віддаємо перевагу комунікативній методиці, так як граматичні та лексичні конструкції швидше за все доводяться до автоматизму при вживанні в усному мовленні

Ми регулярно слухаємо аудіозаписи і дивимося фільми, розвиваючи сприйняття на слух і створюючи відчуття постійної присутності в мовному середовищі
Ми відразу ставимо правильну вимову і виконуємо вправи на тренування дикції, щоб ваша мова звучала максимально наближено до вимови носіїв мови.

Мова є відображенням культури, тому на уроках ми знайомимо студента з особливостями менталітету, місцевими святами, традиціями народу країни, мова якої вивчається.

Ми навчаємо читати іноземною мовою з першого заняття, паралельно тренуючи правильну вимову; з середнього рівня читаємо автентичні статті, книги, журнали та ін.

Ми намагаємось створити комфортну та сприятливу атмосферу для того, щоб вивчення іноземних мов стало не просто приємних, але й ефективним заняттям.
 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
English expres   Englishexpres   Englishexpress   Інгліш експрес   Інгліш експресс   Інглішекспрес   Інглішекспресс   Переклади   Курси іноземних мов   Бюро перекладів   Переклад   Перекладацькі послуги   Перекладачі   Послуги перекладачів   Перекладач   Іноземні мови   Мовні курси   Курси мов   Школа іноземних мов   Навчання іноземним мовам   Англійська для дітей   Англіська дешево   Англіська для підлітків   Англіська по книжкам   Англіська просто   Англіська швидко   Английский без проблем   Английский быстро   Английский для взрослых   Английский для детей   Английский для начинающих   Английский просто   Груповой английский   Изучение английского   Изучение немецкого   Куда пойти на английский   Курси англійської мови   Курси англійської мови для дітей   Курси англійської мови для дорослих   Курси німецької мови   Курси німецької мови для дітей   Курси німецької мови для дорослих   Курси польської мови   Курси польської мови для дітей   Курси польської мови для дорослих   Курсы английского   Мовна школа   Переклади   Письмові переклади   Учить английский   Хороший английский   Школа английского языка   Школа вивчення мов   Школа немецкого языка  
Показати більше